Denní horoskop 25.3.2020

Napsala | 25.03.2020

Beran

Opravdu nemusíte plnit každé přání, s nímž vaši bližní přijdou. Dnes uděláte naopak dobře, když se zaměříte jen na to, co chcete a potřebujete vy.

Býk

Snažte se vzpomenout na to, co se vám zdálo. Poselství vašich snů není sice jednoznačné, ale přesto bude dobré, když se nad ním zamyslíte.

Blíženec

Luna v Beranu vás nutí k fyzické aktivitě. Obvykle sice po sportu nijak zvlášť netoužíte, ale teď si říkáte, že to vlastně vůbec není špatná zábava.

Rak

Miláček se rozhoduje způsobem, který vás vyloženě rozčiluje. Když po něm chcete, aby vám k tomu něco rozumného řekl, nedostanete z něj ani slovo.

Lev

Vaše nápady patří k těm opravdu geniálním. Právě proto byste se jimi neměli chlubit na veřejnosti. Když si je necháte pro sebe, bude to lepší.

Panna

Motivy jednání člověka, který se k vám zachoval nevhodně, raději neřešte. Když o něm začnete přemýšlet, hrozí, že ho zároveň začnete i omlouvat.

Váhy

Čas, který věnujete sobě a řešení svých osobních záležitostí, není v žádném případě ztracený. Musíte je vyřešit už proto, abyste pak mohli jít dál.

štír

Jde o den, který byste měli věnovat sobě a svému partnerovi. Je potřeba, aby konečně pochopil, že je pro vás na světě opravdu tím nejdůležitějším.

Střelec

Když se rozhodnete, že někomu pomůžete, udělejte to bez váhání. S partnerem to však neprobírejte. Mohl by se snažit, ale vaše důvody by nepochopil.

Kozoroh

Pozor si dávejte při nákupu šperků, módních doplňků a drahého oblečení. To, co si vyberete, je sice módní, ale vy se v tom nebudete cítit dobře.

Vodnář

Oběhněte místa, kde potřebujete něco vyřídit. K vašemu překvapení tam nikdo nebude. Všechno, co potřebujete projednat, zvládnete bleskově.

Přečíst  Denní horoskop 2.11.2018

Ryby

Jsou věci, ke kterým byste se neměli nahlas vyjadřovat. Vaše slova působí jako rozbuška, která odpálí něco, co už potom zastavit nedokážete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..