Denní horoskop 25.2.2019

Napsala | 25.02.2019

Beran

Nečekejte na změnu. Je už sice na obzoru, ale zatím daleko. Bude lepší, když se naplno pustíte do toho, co je potřeba udělat a co jste zatím odkládali.

Býk

Člověka, který se usměje na vašeho životního partnera, neberte rovnou jako nebezpečného soka v lásce. Svým úsměvem váš vztah nikterak neohrožuje.

Blíženec

Přes den, kdy je Luna ve Štíru, se nezastavíte. Domů přijdete velice unavení. Naštěstí máte kolem sebe lidi, kteří se o vás s láskou postarají.

Rak

Během dne, kdy je Luna ve Štíru, si nemáte na co stěžovat. Stačí, abyste jen naznačili! Veškerá přání se vám splní přesně a s rychlostí blesku.

Lev

Nepátrejte po důvodu svého naštvání. Naštvaní prostě jste a nic s tím nenaděláte. Musíte si však dát pozor, abyste své emoce nevybíjeli na nevinných.

Panna

Stáhněte se do pozadí a místo sebe nechte jednat svého miláčka. Momentálně má daleko lepší odhad situace a dosáhne vysoce pozitivních výsledků.

Váhy

Počítejte s útokem, který děti uspořádají na vaši peněženku! Všechna přání jim sice nesplníte, ale postaráte se, aby nakonec byli všichni spokojení.

štír

Při Luně ve svém znamení budete neobyčejně citliví na všechno, co jen zdálky připomíná manipulaci. Pokud se o to někdo pokusí, bude upřímně litovat.

Střelec

Hlavně dopoledne se vám bude zdát, že jsou věci, na které byste se měli neprodleně vykašlat. Jde však o jednorázový impuls, kterému nesmíte podlehnout!

Kozoroh

Vaše představa společného života narazí na to, jak by ho rád prožíval partner. Bude s tím trochu problém, protože chce něco, co akceptovat nedokážete.

Vodnář

Veškeré hádky s dětmi vašeho partnera by bylo nerozumné. Bude daleko lepší, když se stáhnete do pozadí a necháte ho, aby si všechno vyřídil sám.

Přečíst  Denní horoskop 4.7.2018

Ryby

Pro jistotu zkontrolujte stav peněz na účtu. Musíte mít dostatečný zůstatek na platby, které vás koncem měsíce čekají a jimž se bohužel nevyhnete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..