Denní horoskop 24.9.2020

Napsala | 24.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že pospícháte, ještě neznamená, že musíte riskovat. Při opozici mezi Merkurem a Marsem se musíte ovládat. Pořád platí, že pospíchat se má pomalu.

Býk

Kolem poledne se vyhýbejte hádkám a sporům. Zbytečně by vám zkazily náladu. Když veškerou spornou komunikaci odložíte na podvečer, bude to lepší.

Blíženec

Když vás začne škrábat v krku a vyletí vám teplota, měli byste zajít k lékaři. Obávaná korona to sice nebude, ale vy musíte vyležet i obyčejnou virózu.

Rak

Jsou věci, které byste měli raději vzdát. Tím, že je budete tvrdohlavě prosazovat, ztratíte spoustu energie a času, ale svého cíle stejně nedosáhnete.

Lev

Zbytečné debaty odmítejte s tím, že je vám sice líto, ale že na ně nemáte dost času. Při opozici Merkura s Marsem stejně skončí hádkami.

Panna

Lunu v Kozorohu využijte pro nové začátky. Věnovat byste se měli především partnerskému vztahu a miláčkovi, který vaší pozornost už nutně potřebuje.

Váhy

Pozor si dávejte zejména na při práci s ostrými nástroji. Bylo by dobré, abyste se při takové práci soustředili jenom na to, čím se právě zabýváte.

štír

Miláček patří k lidem, kteří se rozhodli prosadit za každou cenu. S jitým partnerem by se mu to možná i povedlo, ale vedle vás nemá žádnou šanci.

Střelec

Všechno si vyžádá daleko více času, než jste si původně mysleli. Jindy byste se kvůli tomu rozčilovali, ale dnes mávnete rukou a zůstanete v klidu.

Kozoroh

Kolem poledne se raději k ničemu nevyjadřujte. Při opozici mezi Merkurem a Marsem je celkem jisté, že by z toho byla další velice destruktivní hádka.

Vodnář

Je zbytečné, abyste o sobě pochybovali. Když si uvědomíte, že sice nejste hvězdy roku, ale pořád jste lepší než většina vašich kolegů, bude to super.

Přečíst  Denní horoskop 17.9.2020

Ryby

Vyhýbejte se Beranům a Vahám. Když se jim něco nepodaří, vytknou to vám. Navíc to udělají tak dobře, že všechny přesvědčí, že to byla jen vaše chyba.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..