Denní horoskop 24.9.2019

Napsala | 24.09.2019

Beran

Letní láska, s kterou jste nespojovali žádné velké naděje, neodezněla. Dnes se naopak ukáže, že rozkvetla tak, že až skoro nevíte, co s ní máte dělat.

Býk

Hlavně nikomu nevysvětlujte, že na lásku nemáte čas, protože máte na starosti příliš mnoho jiných věcí. Byla by to pravda, ale nikdo by vám nevěřil.

Blíženec

Večer vám přinese zajímavé seznámení. Navíc nemusíte ani nikam chodit. Dotyčný přijde sám a sám taky zaklepe na vaše dveře. Vy ho musíte jen pustit dál.

Rak

Na lidi, kteří jsou si sami sebou a svými názory moc jistí, si dávejte pozor. Bude lepší, když je sice vyslechnete, ale rozhodovat se budete sami.

Lev

Než se rozhodnete pro nějakou práci navíc, přemýšlejte, zda to zvládnete. Jste sice výkonní a aktivní, ale i váš den má pouhých čtyřiadvacet hodin.

Panna

Módní doplněk, který uvidíte, sice nepotřebujete, ale chcete. Udělejte si radost a pořiďte si i to, co byste jindy vnímaly jako ryzí extravaganci.

Váhy

Sextil mezi Merkurem a Jupiterem se vám postará o skvělou výmluvnost. Když budete něco obhajovat, dokážete to tak, že každý uzná, že máte pravdu.

štír

Odpoledne, kdy je Luna ve Lvu, aktivujte veškerou svou trpělivost. Všechno se potáhne podstatně déle, než jste čekali, a vy budete opravdu naštvaní.

Střelec

Díky sextilu mezi Merkurem a Jupiterem dokážete v práci i v soukromí mluvit tak, abyste konečně prosadili to, co je pro vás opravdu důležité.

Kozoroh

Než se rozhodnete pro zásadní životní změnu, musíte to probrat s partnerem. Jeho postřehy se vám líbit nemusí, ale přemýšlet byste o nich měli.

Vodnář

Sextil mezi Merkurem a Jupiterem se vám postará o spoustu pracovních úspěchů. Dokážete říct to, co chcete, způsobem, který zaručí, že to dostanete.

Přečíst  Denní horoskop 24.10.2019

Ryby

Přiznejte si, že jsou věci, které u svého miláčka vydýchat nedokážete. Můžete se o to sice snažit, ale ani upřímná snaha moc velký efekt nepřinese.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..