Denní horoskop 24.7.2019

Napsala | 24.07.2019

Beran

Když se dostanete do problémů, neříkejte to doma, ale obraťte se na kamaráda. Bude to podstatně lepší. S podobnými situacemi má navíc zkušenosti.

Býk

O tom, jak to mezi vámi a partnerem bude probíhat dál, zatím neuvažujte. Vychutnávejte si současnu pohodu a budoucnost klidně nechte v mlhách.

Blíženec

Pokud si někdo myslí, že to vás může beztrestně rýpat, dokažte mu, že mu to jen tak neprojde. Bude překvapený, ale nakonec pochopí, že přestřelil.

Rak

Zatímco přes den se všichni hádají, večer se situace zásadně změní. Začne zvonit telefon a vaši dosavadní protivníci se vám začnou kajícně omlouvat.

Lev

Chce vás využít člověk, který se dosud tvářil, jako byste ani neexistovali. Pomoc mu slibte, ale taky dejte najevo, že jste jeho taktiku odhalili.

Panna

Když se někdo rozhodne, že na vás zatlačí, má smůlu. Rozumným argumentům byste možná ustoupili, ale s jakýmkoli vydíráním se smířit nehodláte.

Váhy

Neměli byste v práci přesunout pozornost z jeviště na to, co se děje v zákulisí? Pokud se vám do toho podaří zasáhnout, můžete na tom slušně vydělat.

štír

Dnešní napjatá atmosféra vás neovlivní. Lidé kolem vás se mohou rozčilovat, ale vy všechno zvládáte s nevzrušeným výrazem a ledově klidnou myslí.

Střelec

S napjatou pracovní atmosférou nic neuděláte. Můžete ale každým slovem i gestem dávat najevo, že vás to, co se děje, z míry rozhodně nevyvede.

Kozoroh

Na partnerovu paměť raději nespoléhejte. Když nebudete vědět, jak to bylo, ponořte se raději do svých starých diářů. Tam odpověď stoprocentně najdete.

Vodnář

V práci si hlídejte detaily. U vašich kolegů by se podobné pochybení přešlo mlčky, ale u vás ho bude hodnotit každý, kdo jde jen tak náhodou kolem.

Přečíst  Denní horoskop 29.8.2018

Ryby

Když přijde krize, neváháte, ani se nehroutíte, ale jdete do boje. Pokud se dosud někdo myslel, že se necháte lehce zvládnout, zjistí, že se zmýlil.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..