Denní horoskop 24.5.2019

Napsala | 24.05.2019

Beran

Veškeré změny, které den přinese, přijímáte s nadšením. Znáte život a víte, že vám přinese něco, co bude daleko zajímavější, než to, co bylo dosud.

Býk

Při Luně ve Vodnáři není spolehnutí na nikoho a na nic. Pro jistotu počítejte s tím, že vám všechno zabere dvakrát víc času, než jste plánovali.

Blíženec

Do svých priorit si nenechte mluvit. Jste dost zkušení, abyste se rozhodli, co je pro vás dobré. Teď je jen potřeba, aby to pochopilo i vaše okolí.

Rak

Pokud si chcete novou lásku nejen získat, ale i udržet, musíte změnit taktiku. Odložte veškeré pochybnosti, které o sobě máte, a začněte bojovat!

Lev

Jsou lidé, kterých byste se bát neměli. Když na vás vystartují, přejděte do protiútoku dřív, než si pořádně uvědomí, co se děje. Je to cesta k úspěchu!

Panna

Na všech jednáních, kterých se zúčastníte, se musíte chovat rozumně. Hlavně se nenechte unést hněvem. Zbytečně byste si tím zkomplikovali situaci.

Váhy

I když jste spolu s partnerem už opravdu dlouho, dejte si regulérní rande. Vašemu trochu skomírajícímu vztahu dá přesně tu jiskru, kterou potřebuje.

štír

S tím, co vám kdo slíbí, pro jistotu nepočítejte. Berte je jako něco, co se dobře poslouchá, ale tomu, že je splní, raději nevěřte. Bude to jistější.

Střelec

Se všemi lidmi, s nimiž se potřebujete domluvit, najdete společnou řeč. Půjde vám to tak krásně, že vám až bude líto, že dnešní úspěšný den končí.

Kozoroh

Sami sebe nepoznáváte! Neztrácíte čas zbytečně dlouhým přemýšlením, ale jasně víte, co máte dělat. Svým jednáním navíc velice imponujete partnerovi.

Vodnář

S rodiči vašeho miláčka to není snadné. Když vám připadá, že vašeho partnera upozaďují na úkor jeho sourozenců, není to dojem, ale skutečnost.

Přečíst  Denní horoskop 30.7.2019

Ryby

Když se vám někdo nechce svěřovat, raději se ho moc nevyptávejte. Z toho, co byste se od něj dozvěděli, byste měli jenom zbytečně těžkou hlavu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..