Denní horoskop 24.4.2020

Napsala | 24.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Úvahy o účtu v jiné bance, než je ta dosavadní, jsou stále častější. Využijte volného odpoledne a najděte si peněžní ústav, který by vám vyhovoval víc.

Býk

Nabídka na nový život se neodmítá. Je vám sice jasné, že nový začátek nebude lehký, ale taky chápete, že to je pořád lepší, než abyste stáli na místě.

Blíženec

Při Luně v Býku budete přemýšlet pořád jen o výdajích a o tom, jak je snížit. Nakonec vymyslíte systém, který vás alespoň z toho nejhoršího dostane.

Rak

Vaše dobrá předsevzetí ohledně zdravé výživy jdou do háje. Potřebujete být v dobré náladě. Proto, byste si ji udrželi, musíte především pořádně jíst.

Lev

Bývalá láska vašeho partnera vás ani v nejmenším neohrožuje. Váš partner se s ní sice může setkat, ale velice rád od ní bude spěchat domů a k vám.

Panna

Opravdu nevidíte důvod, proč svá rozhodnutí s někým předem konzultovat. Jedinou výjimkou je partner. Tam jste si ale jistí, že námitky mít nebude.

Váhy

Při Luně v Býku si můžete bez výčitek svědomí věnovat vychutnávání nejrůznějších životních radostí. Vezměte k tomu partnera a užijte si krásnou noc!

štír

Opět zjistíte, že jsou věci, které ani silou své vůle nezměníte. Nebude lepší, když se zachováte jinak, než obvykle, a raději přestanete bojovat?

Střelec

Opět se ukáže, že disponujete tím, čemu se říká šťastná povaha. Ať se děje cokoli, zachováte si nadhled, díky němuž najdete ze všeho rozumné východisko!

Kozoroh

Jsou boje, které byste vzdávat neměli. Z toho, co se ráno jeví jako naprosto neřešitelný průšvih, se během dne stane celkem zvládnutelná záležitost.

Vodnář

Pocit, že některé věci nezvládáte, si nepřipouštějte. Spíše byste měli uznat, že jste sice dobří, ale přesto jsou oblasti, v nichž máte ještě rezervy.

Přečíst  Denní horoskop 30.8.2020

Ryby

Do vysvětlování neshod, které vznikly mezi vámi a partnerem, se nežeňte. Bude lepší, když se nejdříve uklidníte a celou záležitost proberete až potom.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..