Denní horoskop 24.3.2020

Napsala | 24.03.2020

Beran

Při novoluní ve svém znamení přemýšlejte o další životní dráze. Pokud se dnes rozhodnete, že něco dokážete, pravděpodobně se vám to podaří.

Býk

Novoluní v Beranu vás vyčerpá po psychické i fyzické stránce. Pokud to není opravdu nutné, snažte se pracovní i soukromý program co nejvíce omezit.

Blíženec

Ke kamarádům, které máte, přibudou i nějací další. Máte se na co těšit! Vaši noví přátelé si s těmi starými sednou tak, že to bude skoro zázrak.

Rak

Novoluní v Rybách vás nutí k úvahám o vaší další budoucnosti. Konečně pochopíte, že máte právo dělat právě to, co vás baví a co vás navíc i těší.

Lev

Novoluní v Beranu vám vrací sny, které jste dosud brali jako nesplnitelné. Teď však zjišťujete, že se situace změnila, a začínáte přemýšlet, jak na to.

Panna

Uvažujte o přeúvěrování hypotéky. Podmínky, které dostanete, jsou výhodnější, než se vám ještě nedávno zdálo možné a než jste si dovedli představit.

Váhy

Váš miláček vás rozčiluje víc, než je zdrávo. Díky novoluní má pocit, že má patent na pravdu. To, že by mohl popřát sluchu i vám, ho ani nenapadne.

štír

Novoluní v Beranu vás nutí, abyste přemýšleli o dlouhodobých finančních investicích. To, co vás napadne, není sice tak úplně geniální, ale je to dobré.

Střelec

Není čas na nové začátky? Novoluní ve svém sektoru lásky využijte pro to, abyste se definitivně rozloučili s tím, co bylo, a naladili na to, co bude.

Kozoroh

Lidem, kteří se diví, kde berete peníze, nic nevysvětlujte. Stejně by nepochopili, že váš úspěch tkví v tom, že neutrácíte, ale naopak umíte šetřit.

Vodnář

Novoluní ve vašem sektoru komunikace je velice příznivé. Konečně získáte informace, které potřebujete. Potvrdíte si, že jdete tím správným směrem.

Přečíst  Denní horoskop 1.2.2020

Ryby

Novoluní ve vašem sektoru peněz vlastních vám vyloženě ulehčí život. Na účet konečně přijdou peníze, s nimiž jste skoro už přestali počítat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..