Denní horoskop 24.2.2020

Napsala | 24.02.2020

Beran

Jsou záležitosti, do kterých byste se pouštět neměli. Zvláště ty, které vypadají na první pohled naprosto skvěle, mohou přinést netušená překvapení.

Býk

Pocit, že s vámi partner nemluví o tom, co je důležité, se snažte potlačit. Když projevíte jen trochu zájmu, můžete si být jistí, že mluvit začne.

Blíženec

Do toho, co zatím probíhalo jednoduše a hladce, vstoupí problém. Řešení nehledejte násilím. To, co máte dělat, pochopíte až hodně pozdě večer.

Rak

Klidně šlápněte na plyn. Luna z Ryb se postará, abyste se nikde zbytečně nezdrželi a nikde zbytečně nenarazili. Co cíle dorazíte rychle a bezpečně!

Lev

Na lidi, kteří vás začnou citově vydírat, reagujete skoro až alergicky. Možná by bylo lepší, kdybyste ji klidně vysvětlili, že to na vás neplatí.

Panna

To, že má miláček pocit, že byte spolu měli víc mluvit, je velice správný postřeh. Vám se do toho sice nechce, ale je jasné, že se musíte překonat.

Váhy

Počítejte s lidmi, kteří budou chtít, abyste jim vysvětlovali všechno, co děláte. Klidně jim řekněte, že se řídíte intuicí, pro kterou vysvětlení není.

štír

Při Luně v Rybách se vám na světě opravdu líbí. Vaši přátelé dokonce pochopí vás smysl pro humor a ani je nenapadne, že by se kvůli němu mohli urazit.

Střelec

Při Luně v Rybách pochybujete v zásadě o všem. Než se však rozhodnete, že něco vzdáte, dobře si to rozmyslete a pak nechejte raději všechno při starém.

Kozoroh

Díky kouzlu osobností zvládnete všechno, co potřebujete. Sami se nemusíte ani trochu snažit. Stačí, když nebudete překážet těm, co vám chtějí pomoci.

Vodnář

Večer počítejte s enormní chutí na utrácení. Velice dobře si uvědomujete, že peníze vyhazujete na totální nesmysly, ale ovládnout se nedokážete.

Přečíst  Denní horoskop 13.5.2019

Ryby

Pocit, že se s miláčkem nedokážete dohodnout, je velice intenzivním. Možná je to tím, že mluvíte pořád jen vy a jemu nedopřejete čas ani prostor.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..