Denní horoskop 24.12.2018

Napsala | 24.12.2018

Beran

Jediné, co opravdu potřebujete, je sebeovládání. I když máte pocit, že vám všechno letí na hlavu, musíte si zachovat úsměv, nadhled a dobrou náladu.

Býk

Věci, které jste dosud vnímali jako nadějné, se ještě vylepší. Ježíšek sice přichází až večer, ale vy svůj vysněný dárek dostanete už odpoledne.

Blíženec

Před den bude atmosféra dosti napjatá, ale večer všechno srovná. Luna se dostane do Lva, všichni si začnou povídat a vy budete naprosto spokojení.

Rak

Hlavně nic nepřehánějte! Opravdu nejde o to, abyste se od rána nezastavili a večer pak usnuli div ne pod stromečkem mezi nerozbalenými dárečky.

Lev

Zatímco dopoledne musíte poslouchat, večer převezmete vládu do svých rukou. Postaráte se, aby všechno bylo krásné a všichni jste si večer krásně užili.

Panna

Starší generace vás překvapí přístupem ke světu. Babičky i dědečkové se po večeři rozjedou tak, že budete mít co dělat, abyste s nimi udrželi krok.

Váhy

Pro potraviny, které potřebujete nakoupit, byste měly vyrazit hned ráno. Kolem desáté musíte být doma a postarat se, aby bylo večer všechno dokonalé.

štír

Máte tisíce nápadů, jak Vánoce na poslední chvíli vylepšit. Dejte si však pozor, abyste to nepřehnali. Nějakou energii si nechejte i na večer.

Střelec

I když to nemíváte ve zvyku, snažte se večeři odložit na pozdější hodinu. V šest večer se Luna přesune do Lva a vy si Štědrý večer krásně užijete.

Kozoroh

Hlavně si nemyslete, že všechno musí být dokonalé! Když o to přestanete usilovat a místo toho k vám pustíte skutečného ducha Vánoce, bude to lepší.

Vodnář

Večer, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, si to s miláčkem opravdu užijete. Konečně pochopíte, že je to největší dar, který vám z nebe poslali.

Přečíst  Denní horoskop 5.7.2020

Ryby

Dejte si pozor, abyste se při přípravě dokonalého Štědrého večera příliš nevyčerpali. Vaše dobrá nálada je důležitější, než dokonale prostřený stůl.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..