Denní horoskop 24.1.2020

Napsala | 24.01.2020

Beran

Do incidentu, ke kterému dojde v práci, se pokud možno nepleťte. Kdybyste začali, museli byste prozradit, že víte něco, o čem nemáte mít ani tušení.

Býk

Novoluní ve Vodnáři využijte k seznamování s novými technologiemi. Snadné to sice nebude, ale zase si tím zásadně ulehčíte svůj pracovní život.

Blíženec

Novoluní ve Vodnáři vám přinese spoustu opravdu nečekaných šancí. Je jen potřeba, abyste na nic nečekali a sáhli po nich dřív, než to udělají ostatní.

Rak

Uvažujte o nabídce nějakého úvěru. Pokud vám ho banka chce poskytnout za velmi výhodných podmínek, měli byste si sednout a všechno řádně propočítat.

Lev

Novoluní ve vašem partnerském sektoru je velmi inspirativní. Konečně pochopíte, co jste ve vztahu dělali špatně a rozhodnete se, že to zásadně změníte.

Panna

Novoluní v sektoru zdraví vás nutí, abyste se nad sebou zamysleli a rozhodli se, co ve své péči o tělo změníte. Je toho tolik, že nevíte, čím začít.

Váhy

Máte šanci odstartovat vztah, který vám do života vnese spoustu pozitivních emocí a zážitků. Je jen potřeba, abyste neseděli doma, ale vyrazili ven.

štír

S údivem zjistíte, že jste neskutečně kreativní. Navíc dokážete sami vlastními silami vybřednout i z potíží, které by každému jinému zlomily vaz.

Střelec

Než se rozhodnete, že v něčem chcete riskovat, dobře si to rozmyslete. Vaše okolí má sice dojem, že je to bezpečné, ale ono to tak jasné být nemusí.

Kozoroh

To, že něčemu nerozumíte, vás neomlouvá. Jde o důležitou záležitost, v níž se orientovat musíte. Domluvte si konzultaci s někým, kdo vás to naučí!

Vodnář

Novoluní, které probíhá ve vašem znamení, vám dává nové a zásadní životní šance. Je jen potřeba, abyste na nic nečekali a hned po nich sáhli.

Přečíst  Denní horoskop 8.6.2020

Ryby

Tvrdohlavost vám život obvykle komplikuje, ale dnes ji berte jako výhru. Když dáte najevo, že s vámi nikdo nehne, všichni se vám raději podřídí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..