Denní horoskop 23.9.2020

Napsala | 23.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Kolem poledne čekejte střet s autoritou. Všichni vám sice říkají, že se s nadřízeným hádat nemáte, ale vy to přesto uděláte. A váš spor vyhrajete!

Býk

Zejména ráno si dávejte pozor na lidi, kteří si dokážou dokonale vymýšlet. To, co vám říkají, může sice znít velice pravděpodobně, ale pravda to není.

Blíženec

Zejména kolem poledne se připravte na lidi, kteří budou provokovat. Když na jejich slova zareagujete úsměvem, naštvete je víc, než kdybyste vybuchli.

Rak

S naštvaným nadřízeným se nehádejte. Nemělo by to cenu. Bude lepší, když si za ním zajdete až před koncem pracovní doby, kdy bude klidný a bude mít čas.

Lev

Moc dobře vám udělá samostatná procházka. Stačí půlhodinka, abyste si dali dohromady myšlenky a vymysleli cestu, kterou se pak vydáte dál.

Panna

Kvadratura mezi Merkurem a Saturnem vám kupodivu přeje. Dnes můžete vyhlašovat nové domácí zákony. Toho, že by vás nebrali vážně, se bát nemusíte.

Váhy

Je potřeba, abyste rodičům vysvětlili, že jsou věci, do kterých vám mluvit nebudou. Můžou se sice trochu urazit, ale nakonec uznají, že máte pravdu.

štír

Musíte si trochu hlídat partnera. Je schopen učinit nepromyšlené rozhodnutí, které by mohlo silně ohrozit vaši dosud vyrovnanou finanční bilanci.

Střelec

Atmosféra je sice trochu napjatější, ale to vám vůbec nevadí. Vy jste rádi, že předchozí stagnace skončila a že se věci daly opětovně do pohybu.

Kozoroh

Je potřeba, abyste mluvili i v případě, že se na vás bude někdo mračit. Pokud máte pocit, že je potřeba, aby něco zaznělo nahlas, musíte se toho ujmout.

Vodnář

Luna ve Střelci vám dodává energii a chuť riskovat. Obvykle se takové taktice sice neuchylujete, ale teď je vám jasné, že bez ní nic nezískáte.

Přečíst  Denní horoskop 2.10.2018

Ryby

Procházíte sice hodně náročným obdobím, ale víru v to, že všechno dobře dopadne, ztratit nesmíte. Navíc se dnes stane něco, co vás v tom utvrdí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..