Denní horoskop 23.5.2020

Napsala | 23.05.2020

Beran

To, co vás čeká, se nedá označit jinak než jako příjemný den. Navíc si ho dokážete užít bez zbytečného stresu a tak, abyste byli oba opravdu spokojení.

Býk

Jste velice rádi, že umíte šetřit. Dokonce i miláček si uvědomuje, že to je schopnost, která je za současných podmínek něčím naprosto stěžejním.

Blíženec

Včerejší novoluní vám zajistilo chuť k novým začátkům. Konečně máte dost odvahy, abyste se odstřihli od minulosti a vyšli vstříc tomu, co bude!

Rak

Děláte všechno pro to, aby šlo o sobotu opravdu výjimečnou. Pro rodinu vymyslíte akci, která vám ukáže, že se spolu umíte velice dobře bavit.

Lev

Pocit, že jste jisté náročné situace nezvládli tak, jak jste je zvládnout chtěli, mít můžete. Může vás však uklidnit, že by to nikdo nedokázal lépe.

Panna

Návštěva farmářského trhu se tak zcela nevydaří. Když uvidíte, jak ceny vyletěly vzhůru, koupíte jen to nejnutnější, a co nejrychleji se vrátíte domů.

Váhy

Úvahy o tom, že byste se podívali někam do ciziny, nejsou zdaleka tak mimo, jak to ještě nedávno vypadalo. Dozvíte se, že nějaká šanci přece jen je!

štír

Jsou lidé, jimž se nezalíbíte ani v případě, kdy se budete opravdu hodně snažit. Nebude lepší, když to vzdáte rovnou a nebudete si zbytečně kazit den?

Střelec

Konečně máte trochu klidu a pohody. Život se pomalu vrací do normálních kolejí. Miláček dokonce přijde s nápadem na celkem přijatelnou dovolenou!

Kozoroh

Počítejte s veselou náladou, kdy se všichni jenom smějí. Pokuste se odhodit své starosti a alespoň trochu si užívat radostí, které vám život nabízí.

Vodnář

Nad ránem počítejte s hodně divokými sny. Asi by bylo lepší, kdybyste na ně rovnou zapomněli. Jejich rozebíráním a hledáním jejich smysl není k ničemu.

Přečíst  Denní horoskop 15.7.2020

Ryby

Po včerejšku máte hlavu plnou různých myšlenek. Právě proto by bylo lepší, kdybyste si našli chvíli, kdy budete o samotě a kdy budete moci přemýšlet.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..