Denní horoskop 23.5.2019

Napsala | 23.05.2019

Beran

I jindy trochu odtažitý partner může v lásce projevit romantickou vynalézavost. Vy se však musíte chovat adekvátně situaci. Smát se prostě nesmíte!

Býk

Na lidi, kteří kritizují kvalitu vaší práce, nedejte. Ve vašem případě se jedná o jedince, kteří sami nic nedokážou, a proto kazí renomé těm ostatním.

Blíženec

Obrňte se trpělivostí. Budete ji potřebovat zejména v práci. Tam vás budou stále dokola učit něco, co už dávno umíte. Vy to však nesmíte dát najevo.

Rak

Kupujte lístky na koncert nebo do divadla. Budou sice stát víc, než jste zvyklí, ale to nevadí. Zážitek, který vám přinesou, za to rozhodně stojí.

Lev

Partnera poslouchejte soustředěněji, než dosud. Obvykle si všechno rozhodujete sami, ale tentokrát byste měli svůj názor opřít o to, co si myslí on.

Panna

Různorodé požadavky, které na vás okolí má, nedokážete splnit, ani kdybyste opravdu chtěli. Nechcete se vykašlat na přání jiných a jet si po své linii?

Váhy

Jsou věci, na které byste měli zapomenout. Čím víc se budete trápit tím, co se změnit nedá, tím méně energie budete dávat tomu, co ještě změnit lze.

štír

Večerní kulturní akce dopadne trochu jinak, než jste čekali. Jdete tam sice s dobrou vůlí, že se budete bavit, ale nakonec tam budete skoro usínat.

Střelec

Počítejte se dnem, kdy se nedokážete soustředit, ani kdybyste opravdu chtěli. Pořád se děje něco, co přitahuje vaši pozornost a co musíte řešit.

Kozoroh

Na přemýšlení o začátku nového života je ten nejvhodnější čas! Sextil mezi Marsem a uranem zaručí, že se budete rozhodovat rychle, ale přesto dobře.

Vodnář

Názory svého partnery byste měli respektovat. To, co říká, se vám sice líbit nemusí, ale taky je vám jasné, že se bez jeho souhlasu z místa nehnete.

Přečíst  Denní horoskop 24.9.2018

Ryby

S mladší generací se raději nehádejte. Mohli byste se dozvědět, že jste beznadějně staromódní a že nemáte ani tušení, co je v životě opravdu důležité.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..