Denní horoskop 23.3.2020

Napsala | 23.03.2020

Beran

V práci přijdou změny, které nikdo nečekal a nikdo s nimi nepočítal. Vy v nich však uvidíte šanci, kterou vám přinášejí, a bez váhání po nich sáhnete.

Býk

Počítejte s člověkem, který vás bude okouzlovat. Při sextilu mezi Venuší a Neptunem byste to však vy neměli s projevy důvěry moc přehánět.

Blíženec

Potíže můžete mít s dětmi. Nechápou, že něco nejde. Přemlouvají vás tak dlouho, až se zlomíte a začnete uvažovat, zda by to přece jenom nešlo.

Rak

Zápas s únavou, který od časného rána svádíte, vyhrát nemůžete. Můžete si však denní rozvrh změnit tak, abyste šli rovnou z práce domů a tak odpočívali.

Lev

Když máte něco udělat tak, abyste s tím byli spokojení, musíte mít především klid. Na každého, kdo vás bude rušit, se podívejte tak, aby se sám stáhl.

Panna

Váš partner vás nezklame. Přijde s něčím, co je podle něj velký problém. Nechápe, že to žádný problém není, protože vy jste ho v mezičase vyřešili.

Váhy

Na lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že něco nejde, nedejte. Musíte do toho sice energicky šlápnout, ale nakonec bude všechno tak, jak potřebujete.

štír

Všechno je krásné a plné slunce. Veškerá nedorozumění, která v poslední době kalila pohodu mezi vámi a vaším miláčkem, se vyjasnila. Konečně máte klid.

Střelec

Starosti vám nedělají velké věci, ale spíše drobné maličkosti. Zvládáte je jednu po druhé, ale přesto je jich více, než by se vám zamlouvalo.

Kozoroh

Zjistíte, že potíže, které jste dosud vnímali jako neřešitelné, se dají docela dobře zvládnout. Je jen potřeba, abyste přestali mlčet a začali mluvit.

Vodnář

Je potřeba, abyste se vymezili vůči svému miláčkovi a jeho požadavkům. Uděláte pro něj hodně, ale každé jeho bláznivé přání plnit nehodláte.

Přečíst  Denní horoskop 19.6.2019

Ryby

Bez příčiny a bez toho, abyste slavili nějaké výročí, dostáváte cenné dárky. Přijměte je s noblesou. Dárce velice dobře ví, proč vám je dává…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..