Denní horoskop 23.3.2019

Napsala | 23.03.2019

Beran

V riskantním jednání svému miláčkovi nezabráníte. Můžete mu však plasticky popsat, co se stane, když to sežene a když nebude mít své obvyklé štěstí.

Býk

Člověk, kterého jste dlouhodobě obdivovali, se najednou začne chovat jinak. Obdiv ztrácíte a jen přemýšlíte, zda se tak zásadně změnil on nebo vy.

Blíženec

Přijdete na nápad, jímž vylepšíte rodinný finanční rozpočet. Musíte se sice něčeho vzdát a něco oželet, ale to není nic, co by se vám nepodařilo.

Rak

Luna ve Štíru vám dodá sebevědomí. Když vás někdo provokuje, nebudete jen pasivním terčem jeho jedovatostí, ale všechno mu rychle vrátíte zpátky.

Lev

Veškeré rodinné oslavy proběhnou naprosto skvěle. Dokonce i vaše děti se předvedou tak, že se budete moci tvářit jako pyšní a spokojení rodiče.

Panna

Pokud diskutujete se s dospívajícími dětmi, musíte apelovat na jejich rozum a inteligenci. Když budete dostatečně trpěliví, nakonec se domluvíte.

Váhy

Vyrazte do hobby marketu nebo na nějaký zahradnický veletrh. Utratíte tam sice spoustu peněz, ale zase nakoupíte všechno, co budete na jaro potřebovat.

štír

Jsou věci, které platit musíte, i když se vám nechce. Když zkontrolujete, zda máte vy i partner zaplacené daně a veškeré poplatky, bude to rozumné.

Střelec

Do cizích sporů se nepleťte. Situace není zdaleka tak jednoznačná, jak se vám zdá. Svým vstupem byste celou situaci navíc ještě zbytečně zamotali.

Kozoroh

Vzhledem k Luně ve Štíru vaše pracovní aktivita strmě upadá. Můžete mít sice impozantní seznam toho, co máte udělat, ale stejně se do toho nepustíte.

Vodnář

Při Luně ve Štíru budete zápasit s napětím. Stále se na vás valí povinnosti, které nestačíte plnit. Nezbude, než abyste se překonali a požádali o pomoc.

Přečíst  Denní horoskop 10.10.2018

Ryby

Bez zábran využijte zkušeností, které nasbíraly starší generace. Je zbytečné, abyste opakovali chyby, s nimiž se kdysi dávno potýkal někdo jiný.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..