Denní horoskop 23.2.2020

Napsala | 23.02.2020

Beran

Novoluní v Rybách vás nutí k důkladnému přemýšlení. Je vám jasné, že si váš život vyžaduje změny. Teď jen přemýšlíte nad akcí, kterou je odstartujete.

Býk

Nedělejte to, o čem už dopředu víte, že to vlastně nechcete. Partnerovi byste tím sice udělali radost, ale sami sobě byste neděli totálně zkazili.

Blíženec

Při novoluní v Rybách se držte spíše zpátky. Než se pro něco rozhodnete, musíte se především zklidnit a soustředěně vážit veškerá pro a proti.

Rak

Novoluní v Rybách je pro vás neobyčejně důležité. Sedněte si a vytvářejte plány na vylepšení svého vzdělání. Nechcete vyjet studovat do zahraničí?

Lev

Bylo by dobré, abyste sami sobě nalili čistého vína. Přiznejte si, že některé záležitosti nejsou zdaleka tak jednoduché, jak si zatím namlouváte.

Panna

Počítejte s tím, že vás partner naštve. Nejdříve udělá něco, o čem dobře ví, že se vám to nelíbí, a pak si vás bude chtít usmířit nějakým dárkem!

Váhy

Novoluní v Rybách vás nutí, abyste přemýšleli o svém zdraví. Zaměřit byste se měli především na imunitu. Ta potřebuje opravdu nutně posílit.

štír

Při novoluní v Rybách byste se měli věnovat především svému emočnímu a citovému život. Jde o oblast, v níž byste měli provést velice důrazný restart!

Střelec

Svůj smysl pro humor byste měli krotit. Zejména odpoledne hrozí, že to s ním přeženete a neskutečně naštvete někoho, koho byste si měli naopak hýčkat.

Kozoroh

Pocit, že si s partnerem moc nesedíte, najednou zmizí, Ve vašem sektoru komunikace probíhá novoluní a vy jeden druhého dokonale chápete i beze slov.

Vodnář

Pozor si dávejte na lidi, kteří se vás snaží vtáhnout do svých finančních záležitosti. Není to zdaleka tak jednoduché, jak se vám snaží namluvit.

Přečíst  Denní horoskop 23.5.2019

Ryby

Novoluní ve vašem znamení vybízí k životním změnám. Pokud se rozhodnete pro nějaká předsevzetí, je to dobře. Na rozdíl od těch silvestrovských vyjdou!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..