Denní horoskop 23.11.2019

Napsala | 23.11.2019

Beran

Luna ve vašem partnerském sektoru je pod silným tlakem. Dejte si pozor, abyste se s miláčkem nepohádali kvůli něčemu, co za to ani trochu nestojí.

Býk

Pokud máte pracovní pohotovost, máte se na co těšit. Po obvyklém klidu není ani památky. Děje se toho opravdu hodně a vy na to musíte rychle reagovat.

Blíženec

Ve vztahu na sebe narážíte kvůli naprostým maličkostem. Kdybyste kvůli tomu, co je nepodstatné, dokázali mávnout rukou, bude to rázem příjemnější.

Rak

Na to, že po vás pořád někdo něco chce, jste zvyklí. Dnes je však potřeba, abyste se naučili podobné prosby odmítat. Všechno zvládnout nedokážete.

Lev

Klípky, které se k vám dostanou, vám vyloženě vylepší náladu. Opět se ukáže, že charaktery lidí ze svého okolí dokážete odhadnout naprosto přesně.

Panna

Na dárky, které dostanete, reagujte pozitivně, i když se vám nelíbí. O tom, co s nimi uděláte, nakonec rozhodne náhoda tak, abyste byli spokojení.

Váhy

Když budete chtít, můžete začít zcela nový život. Podmínky k tomu máte. Potíž je však v tom, že vám se z vašeho pohodlného hnízdečka vůbec nechce.

štír

Doma se vám sice může líbit, ale zůstat se vám tam nepodaří. Váš miláček se rozhodne, že vyrazíte někam mezi lidi a vy ho budete následovat.

Střelec

Akce s kamarády nevyjdou. Vám to však ani trochu nevadí. S údivem zjišťujete, že se doma ve společnosti dětí a partnera cítíte daleko příjemněji.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že budete někoho svádět, přemýšlejte. Kdybyste byli upřímní a jednoznační, bude efekt daleko lepší. Svádění vám moc nejde.

Vodnář

Konečně si oddechnete! Slunce se přesunulo do Střelce a zajistilo příjemnou atmosféru. Zbytečně se nehádáte, ale naopak si ve všem vycházíte vstříc.

Přečíst  Denní horoskop 4.8.2018

Ryby

Partnerovy nálady berte vážně. Vysílá vám jimi signál. Sám o tom začít mluvit nechce, ale když se ho začnete vyptávat, ochotně vám na všechno odpoví.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..