Denní horoskop 23.1.2020

Napsala | 23.01.2020

Beran

I když se vám to, co vám partner říká, ani trochu nelíbí, nahlas mu to neříkejte. Když budete dnes tolerantní vy k němu, bude zítra tolerantní on k vám!

Býk

Den je příznivý pro nákupy všeho, co jste dosud brali jako svůj nesplnitelný sen. Dnes zjistíte, že je to daleko snadnější, než jste si mysleli.

Blíženec

Momentálně bude nejlepší, když se vzdáte veškeré vnější aktivity. Místo toho si dejte do pořádku domácí účetnictví. Je to něco, co se udělat musí.

Rak

Kvadratura Slunce s Uranem se vás přímo netýká, ale to neznamená, že vám nezkomplikuje život. Pozor nemusíte dávat na sebe, ale na svého partnera.

Lev

Bude lepší, když všechno necháte tak, jak to je. Vy sice ke změnám přistupujete s těmi nejlepšími úmysly, ale to ještě neznamená, že je to dobře.

Panna

Pozor si dávejte na lidi, kteří vám vysvětlují, že svým jednáním sledují jen vaše dobro. Ve skutečnosti chtějí jen to, co prospěje především jim.

Váhy

Pokud má někdo pocit, že vás přesvědčí o své pravdě, dost se plete. Hádat se nechcete, ale o své zkušenostmi podložené názory se připravit nenecháte.

štír

Sextil mezi Venuší a Jupiterem se vám stará o štěstí v lásce. Najednou je vám jasné, že konečně máte vedle sebe člověka, se kterým je radost žít.

Střelec

Čekejte zásadní životní lekci. Bude sice nepříjemná, ale velice užitečná. Nakonec budete rádi, že jste ji zvládli a že ji už máte bezpečně za sebou.

Kozoroh

Sextil mezi Venuší a Jupiterem vám nese štěstí ve všem, do čeho se pustíte. Od vás se jen chce, abyste sebrali odvahu a udělali rozhodující krok.

Přečíst  Denní horoskop 30.11.2018

Vodnář

Zejména ráno, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem, si dávejte pozor na nepromyšlené jednání. Slovo dnes funguje jako účinná zbraň.

Ryby

Sextil mezi Venuší a Jupiterem vás zahrne štěstím. Klidně se můžete uspět do akcí, které byste jindy označili za beznadějné. Tentokrát uspějete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..