Denní horoskop 22.9.2020

Napsala | 22.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Odpolední vstup Slunce do Vah zásadně změní rozložení sil ve vašem vztahu. Smiřte se s tím, že bude velet miláček, jehož pokyny budete vy poslouchat.

Býk

Lidé kolem vás jsou podle vašeho názoru až příliš činorodí. Navíc hrozí, že ve spěchu udělají chyby, které pak budete muset napravovat právě vy.

Blíženec

Slunce, které se dostává do vašeho sektoru romantiky, vás donutí, abyste večer věnovali svému partnerovi. Bude to neobyčejně prozíravé rozhodnutí!

Rak

Celou vaši pozornost absorbují rodinné záležitosti. Můžete se sice snažit, ale přesto nedokážete myslet na nic jiného než na to, jak je vyřešit.

Lev

Člověka, který vám vysvětluje, jak on za všechno bojoval, zatímco vy jste to dostali zadarmo, vážně neberte. Situace nebyla zdaleka tak jednoznačná.

Panna

Je potřeba, abyste dodali víru ve vlastní síly a sebedůvěru člověku, který je v těžké životní situaci. Musíte trochu lhát, ale to roli nehraje.

Váhy

Slunce vstoupí do vašeho znamení a všichni se začnou ptát, kdy budete slavit narozeniny. Nechápou, že vy na něco takového nemáte vůbec pomyšlení.

štír

Vstup Slunce do Vah vás z míry nevyvede. Na to, že se vám lidé svěřují s nejrůznějšími tajemstvími, jste zvyklí. Letos jich ale bude podstatně víc.

Střelec

Vstup Slunce do Vah vás vyloženě potěší. Konečně vás čeká večer, kdy se partner nebude pídit po vašich chybách, ale kdy se s vámi bude smát.

Kozoroh

V práci čekejte další náročné úkoly. Nadřízeným vám sice vysvětluje, že vám je dává proto, že jste nejlepší, ale to vaši náladu noc nevylepší.

Vodnář

Vstup Slunce do Vah se vám postará o krásný večer. Konečně pochopíte, že je jen na vás, kdy jak a hlavně co ve svém životě v nejbližší době změníte.

Přečíst  Denní horoskop 15.4.2019

Ryby

Slunce odchází z vašeho partnerského sektoru, což je dobře. Váš partner se musí věnovat jiným věcem a nebude mít čas, v němž by mohl vychovávat vás.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..