Denní horoskop 22.7.2018

Napsala | 22.07.2018

Beran

I když opravdu chcete vědět, co se děje, projevujte svou zvědavost přiměřeně. Když nebudete zbytečně tlačit na pilu, dozvíte se toho daleko víc.

Býk

Sextil mezí Venuší a Jupiterem vám přinese nové šance. Je jen potřeba, abyste pochopili, že o štěstí můžete zakopnout i tam, kde jste ho nečekali.

Blíženec

Hodně pozdě večer pocítíte úlevu skoro fyzickou. Slunce se dostane do Lva a vám se vrátí pocit, že žijete naplno a tak, jak se vám samotným líbí.

Rak

Moc dobře vám udělá ranní osamělá procházka. Berte ji jako šanci, jak si srovnat myšlenky a přichystat se na to, co vás v nejbližší době čeká.

Lev

Využijte příznivé nálady a začněte si v životě dělat pořádek. Začněte se chovat velkoryse a v případě potřeby dokážete i nabídnout ruku ke smíru.

Panna

Všechny vaše vztahy prochází stabilizací. Opravdu nevidíte důvod, proč se hádat a tvrdě prosazovat tam, kde se dokážete normálně domluvit.

Váhy

Když se dozvíte, že máte něco koupit, protože to levnější nebude, můžete se leda zasmát. Můžete vzít jed na to, že zítřejší podmínky budou ještě lepší!

štír

Odmítáte čekat! Když miláček řekne, že by nic neměl proti tomu, abyste se vzali, začnete kout železo, dokud je žhavé. Co kdyby si to nakonec rozmyslel?

Střelec

Pozitivní vliv sextilu mezi Venuší a Jupiterem vás trochu míjí. Naštěstí nepatříte k závistivým lidem. Ostatním lidem dokážete jejich úspěch přát…

Kozoroh

Opravdu nemusíte svá rozhodnutí zdůvodňovat. Řekněte, pro co jste se rozhodli. Po tom, jakým myšlenkovým pochopem jste k tomu dospěli, nikomu nic není.

Vodnář

Všechno důležité se odehraje až hodně pozdě večer. Slunce se dostane do vašeho partnerského sektoru a miláček přijde s návrhem, který vás překvapí.

Přečíst  Denní horoskop 21.3.2020

Ryby

Sextil mezi Venuší a Jupiterem vám přinese štěstí ve všem, na co jen sáhnete. Kdybyste si však museli vybírat, v lásce ho bude přece jenom nejvíce.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..