Denní horoskop 22.5.2019

Napsala | 22.05.2019

Beran

Člověk, který vás chce mít pod kontrolou, zjistí, že se nechytá. Ať později mu dojde, že zvolil špatnou cestu. Vy omezování své svobody nesnášíte.

Býk

Najdete odvahu k něčemu, co byste jindy považovali na zbytečné riziko. Tentokrát se však nemáte čeho bát. Vyjde to ještě lépe, než jste očekávali.

Blíženec

V práci počítejte se zesílenou kontrolou. V každé chvíli musíte mít připravené bezchybné zdůvodnění toho, co a proč děláte. Jinak šéfa neuklidníte.

Rak

Sextil mezi Marsem a Uranem vám dodává odvahu. Konečně se odhodláte k činu, který bude mít bezprostřední vliv na další osud vás i vašich blízkých.

Lev

Některé věci nejdou tak hladce, jak jste si mysleli. Možná by bylo lepší, kdybyste se stáhli do pozadí a počkali, až se situace otočí k lepšímu.

Panna

Sextil mezi Marsem a Uranem vám dává odvahu k rozhodnutí, kterého jste se zatím obávali. Už dnes večer pochopíte, že jste to měli udělat už dávno.

Váhy

S rodinou to nemáte snadné. Vaši blízcí mají neustále pocit, že byste se jim měli víc věnovat. Nechápou, že kromě starosti o ně máte i jiné povinnosti.

štír

Fungujete naprosto paradoxně. Místo obvyklého přemýšlení a hledání té nejlepší možnosti střílíte rozhodnutí od boku. Přesto se vždycky trefíte do cíle.

Střelec

Konečně je vám jasné, že vás rodiče začali brát jako dospělého a svéprávného jedince. Když jim něco vysvětlujete, neusmívají se, ale berou to vážně.

Kozoroh

I když jste na večer kulturu neměli v plánu, počítejte s tím, že na ni vyrazíte. Oblečte se tak, abyste partnerovi ani sobě nedělali zbytečnou ostudu!

Vodnář

Kromě práce si najděte čas i na to, co vás baví. Je potřeba, abyste si konečně uvědomili, že i relaxace má ve vašem životě nezastupitelné místo.

Přečíst  Denní horoskop 20.8.2018

Ryby

Partner vás příjemně překvapí. Díky energii sextilu mezi Marsem a Uranem udělá něco, co vás zbaví starostí a navíc se vám postará i o dobrou náladu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..