Denní horoskop 22.2.2020

Napsala | 22.02.2020

Beran

Včera vás překvapil partner, dnes to udělají děti. Přijdou s tím, že by chtěly studovat v zahraničí. Je to sice náročné, ale vy se o to přesto pokusíte.

Býk

Odpoledne se ke svému překvapení rychle rozhodnete pro to, v čem jste dosud váhali. Největší radost tím uděláte partnerovi. Ten už ztrácel trpělivost.

Blíženec

Než se rozhodnete, že někomu začnete umetat cestičku, dobře si to rozmyslete. Vaše laskavost by vám mohla v budoucnu přinést více škody než užitku.

Rak

Bez obav se vrhněte do víru společenského života. Budete se bavit podstatně lépe, než jste čekali. Navíc poznáte spoustu velice zajímavých lidí.

Lev

Luna ve vašem partnerském sektoru vám slibuje velice příjemný den. Miláček vymyslí program, který vás bude oba bavit. Navíc vás pozve na večeři!

Panna

Okolí překvapíte svou rozhodností. Bez dlouhého přemýšlení se rozhodnete v oblasti, kde jste dosud přešlapovali na místě a neměli odvahu udělat krok.

Váhy

Čím víc budete partnerovi dokazovat, tím víc bude projevovat svou žárlivost. Kdybyste nad vším mávli rukou a nevysvětlovali nikomu nic, bude to lepší.

štír

Svého partnera vůbec nepoznáváte. Vrhá se do všech nových aktivit a vašim obavám se jen směje. Navíc mu všechno, co čeho se dnes pustí, skvěle vyjde.

Střelec

Domácí pomocníky, které dnes nakoupíte, uveďte co nejrychleji do chodu. Luna je v technicky nadaném Vodnáři a vy je zvládnete rychle a dobře.

Kozoroh

Ve veškerých finančních záležitostech se řiďte jen svou vlastní hlavou. Kdyby se to náhodou nepovedlo tak, jak chcete, můžete to vyčítat jen sami sobě.

Vodnář

Věci, ze kterých jste měli dříve strach, zvládáte levou zadní. Navíc se můžete těšit na další dny, kdy podobných překážek zvládnete ještě víc.

Přečíst  Denní horoskop 12.11.2019

Ryby

Máte skvělou rodinu! Opět si to potvrdíte ve chvíli, kdy řeknou, že není potřeba, abyste vařili. Místo toho vás pozvou na oběd do oblíbeného podniku!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..