Denní horoskop 22.12.2019

Napsala | 29.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Vstup Slunce do Kozoroha vás trochu zabrzdí. Uvědomíte si, že jsou v životě důležité i nehmatatelné věci a soustředěně o nich začnete přemýšlet.

Býk

Máte vlastně poslední šanci na pomalou a neuspěchanou návštěvu adventního trhu. Vyrazte a dopřejte si všech radostí, na které jste dosud neměli čas.

Blíženec

Slunce, které ráno vstupuje do Kozoroha, zabrzdí vašeho miláčka. Pod jeho vlivem vás přestane úkolovat. Dokonce se rozhodne, že něco udělá i on sám!

Rak

Vstup Slunce do Kozoroha vás spolehlivě naštve. Váš miláček se pod jeho vlivem probere z dosavadní letargie a začne vás dost nepromyšleně kritizovat.

Lev

Kvadratura mezi Venuší a Uranem varuje. To, že vám někdo sám padne kolem krku, ještě neznamená, že byste měli jeho objetí bez rozmýšlení opětovat.

Panna

Sextil mezi Marsem a Plutem vás vybaví neskutečnou energií. Zvládnete všechno, co jste chtěli, a ještě dáte večer vařit brambory a zeleninu na salát.

Váhy

Vstup Slunce do Kozoroha vám kromě jiného přinese neskutečnou únavu. Měli byste ji zakalkulovat do svých dnešních plánů a trochu zmírnit tempo.

štír

Při sextilu mezi Marsem a Plutem jste naprosto neporazitelní. Všechno, co si vezmete do hlavy, prosadíte způsobem, který v okolí vzbudí němý obdiv.

Střelec

Vstup Slunce do Kozoroha vás konečně zpomalí. V hloubi duše budete moc rádi. Konečně máte čas zvolnit a místo neustálé honičky si taky začít užívat.

Kozoroh

Slunce, které ráno přechází do vašeho znamení, vám poskytuje nové šance. I když je neděle, padne nabídka na práci, která se vám bude moc líbit.

Vodnář

Kvadratura Venuše s Uranem vám zásadně komplikuje život. I když si říkáte, že si do vztahu nikoho třetího nepustíte, stejně to dopadne jako vždycky.

Přečíst  Denní horoskop 20.8.2018

Ryby

Souladný vztah Marse s Plutem vás vybaví neskutečnou energií. Když se rozhodnete, že něco změníte tak, aby vám to více vyhovovalo, taky to dokážete!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..