Denní horoskop 22.11.2019

Napsala | 22.11.2019

Beran

Nenápadně sledujte rodiče. Je docela možné, že vám chtějí něco důležitého říct, ale neví, jak do toho. Pokuste se je povzbudit k upřímné rozmluvě!

Býk

Zejména dopoledne si hlídejte peníze. Na poznámky o tom, že si neumíte užívat, nedejte. Užívat si umíte, ale zbytečné utrácení se vám nezamlouvá.

Blíženec

S některými lidmi se dohodnout nedokážete, i kdybyste chtěli. Když však místo sebe vyšlete vyjednávat partnera, domluví se s nimi rychle a dobře.

Rak

Smiřte se se sníženou hladinou energie. Pokud máte pocit, že večer padáte únavou, vezměte to na vědomí. Přizpůsobte tomu všechny víkendové plány.

Lev

Slunce, které se odpoledne dostává do Střelce, vám zásadně vylepší náladu. Stane se něco, co vám dokáže, že máte v tom důležitém přece jen štěstí.

Panna

Když vás to na nějaké akci nebaví, být tam opravdu nemusíte. Tím, že nenápadně vypadnete, pro sebe uděláte to nejlepší, co se v dané chvíli udělat dá.

Váhy

Smiřte se s tím, že vaše děti rostou a vyžadují větší samostatnost. Klidně jim ji můžete dát. Vychovali jste si je tak, že se jim dá ve všem věřit.

štír

Je potřeba, abyste energicky vstoupili mezi rozhádané příbuzné. Když jim vysvětlíte, že dělají nesmysly, kterých budou litovat, rychle to pochopí.

Střelec

Slunce, které se odpoledne dostává do vašeho znamení, vám dodá spoustu sebedůvěry. Konečně o sobě přestáváte pochybovat a začínáte si užívat života!

Kozoroh

Jsou věci, které byste měli před partnerem tajit. Nejde o to, že byste se za to měli stydět, ale o to, že byste mu jimi dělali zbytečné starosti.

Vodnář

Konečně pochopíte, kde jste v partnerském vztahu dosud dělali chybu. Minulost tím sice nevylepšíte, ale budoucnost byste pozitivně ovlivnit mohli.

Přečíst  Denní horoskop 5.6.2020

Ryby

V práci čekejte samá překvapení. To, co jste nedávno odsouhlasili, je najednou zcela jinak. Něco takového jste sice čekali, ale přesto vás to rozhodí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..