Denní horoskop 22.11.2018

Napsala | 22.11.2018

Beran

Vstup Slunce do Střelce je pro vás vyloženě motivační. Dává vám šance, které jste už dávno vzdali, protože jste si mysleli, že se neuskuteční.

Býk

Když něčemu nerozumíte, klidně a nahlas se ptejte. Můžete se sice cítit hloupě, ale když se nezeptáte, budete se cítit po všech stránkách ještě hůře.

Blíženec

Dopolední vstup Jupitera do partnerského sektoru vás moc nepotěší. Je vám jasné, že přišel rok, kdy musíte ustoupit do pozadí a podporovat partnera.

Rak

Názory mladší generace nekorigujte. Mohou vám sice připadat až neskutečně naivní, ale nic s tím nenaděláte. Musíte počkat, až na to přijde sama.

Lev

S tím, že byste některé ze svých koníčků sdíleli s dětmi, raději nepočítejte. Mohli byste se dozvědět, že jim nabízíte beznadějně staromódní zábavu.

Panna

Když máte pocit, že proti vám někdo vystartoval, na nic nečekejte a všechno mu řádně vytmavte. Čím déle budete čekat, tím to pro vás bude horší.

Váhy

Slunce vstupuje do vašeho komunikačního sektoru a nutí vás k aktivitě. Rychle pochopíte, že to, co si nevyvzdorujete, vám dobrovolně nikdo neposkytne.

štír

Konečně dostanete potřebné pracovní podklady. Pro vás to sice znamená práci přesčas, ale to vám nevadí. Dnešní aktivita vám zajistí volný víkend.

Střelec

Vstup Slunce do vašeho znamení vám dá spoustu nových možností. Nečekejte, až přijdou ještě lepší. Místo toho hned sáhněte po těch, které jsou aktuální.

Kozoroh

Za své faktické připomínky moc pochvaly nesklidíte. Všichni sice uznají, že máte pravdu, ale od většiny se dozvíte, že jste měli raději mlčet.

Vodnář

Partnerovi říkejte za všech okolností pravdu. Není to taktické, ale zase se nemusíte bát, že mu v nestřeženém okamžiku řeknete, jak to opravdu bylo.

Přečíst  Denní horoskop 14.8.2018

Ryby

Bez obav vyrazte na cestu po úřadech. Vy umíte zdvořile požádat o to, na co máte právo. Úředníci se pak opravdu snaží, aby vám ve všem vyhověli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..