Denní horoskop 21.7.2018

Napsala | 17.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Při Luně ve Štíru si dávejte pozor na to, co říkáte. Jde zejména o vtipy. Vy je sice nemyslíte zle, ale vaše okolí by si je mohlo špatně vyložit.

Býk

Obvyklý způsob trávení volného času proložte naprosto odlišnou aktivitou. Zapomeňte na to, že máte auto, a za novými zážitky vyrazte pěšky?

Blíženec

I když vás to svádí, jsou věci, ke kterým byste se vyjadřovat neměli. Když si na ně zareagujete mírně ironickým úsměvem, bude to daleko účinnější.

Rak

Děti vám udělají radost. Dozvíte se, že jsou velice rády, že mají právě takové rodiče, jako jste vy. Budete mít co dělat, aby vám netekly slzy.

Lev

Představa krásného víkendu, v němž si s partnerem bez problémů ladíte, se vám splní. Užívejte si každou společnou chvíli a buďte rádi, že jste spolu.

Panna

Spokojenost, po které tak toužíte, nepřijde automaticky. Kdybyste se však rozhodli, že se budete chovat vstřícně a nebudete provokovat, máte ji jistou.

Váhy

Svému tvrdošíjnému ctiteli neutečete. Dokonce začnete přemýšlet, zda byste ho za jeho vytrvalost neměli odměnit a konečně mu poskytnout šanci.

štír

Konečně se dozvíte, proč vám nevyšlo místo, o něž jste tak stáli. Zároveň zjistíte, že není čeho litovat. Není zdaleka tak dobré, jak jste si mysleli.

Střelec

Když něco nevíte, v očích vašich dětí vám to nijak neuškodí. Budou se na vás naopak dívat jako na člověka, který dělá chyby a proto je jim blízký.

Kozoroh

To, že jste měli nějaké plány, ještě neznamená, že se vám je podaří uskutečnit. Dopoledne vám někdo zavolá a všechno bude najednou naprosto jinak.

Vodnář

Luna ve Štíru je sice krásně aspektovaná, ale vy se na to nespoléhejte. Když pod jejím vlivem začnete mluvit, narazíte tvrdě a bolestivě.

Přečíst  Denní horoskop 4.4.2020

Ryby

Dopřejte si trochu oddechu. Opravdu není potřeba, abyste ráno vstávali časně jen kvůli práci, která není tak akutní, aby nemohla chvíli počkat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..