Denní horoskop 21.6.2019

Napsala | 21.06.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Když se někdo zajímá o vaše názory, opravdu nepotřebuje, abyste mu lhali. Řekněte mu, co si myslíte, a pak ho nechte, aby si to přebral, jak jen umí.

Býk

Vstup Slunce do Raka vám vrátí sebedůvěru. Najednou pochopíte, že je zbytečné, abyste ustupovali tam, kde byste se měli zastavit a začít bojovat.

Blíženec

Luna ve Vodnáři zásadně uvolní atmosféru. Objektivně se sice nic nezměnilo, ale vy jste konečně přestali tím, co se děje, zbytečně stresovat.

Rak

Na člověka, který vám hází klacky pod nohy, se můžete leda tak usmát. I když to neměl v úmyslu, prozradil vám na sebe svým jednáním víc, než chtěl.

Lev

V práci se těšte na zmatek, ve kterém se nikdo nevyzná. Vy pak uděláte dobře, když se uchýlíte do ústraní a budete všechno jenom beze slova pozorovat.

Panna

Vstup Slunce do Raka vám vyloženě vylepší náladu. Večer konečně zjistíte, že se nepříjemnosti vyřešily, obavy se rozptýlily a vy můžete začít znovu.

Váhy

V práci se připravte na zmatky. Máte do nich sice tendenci vstoupit a vyřešit je, ale raději to nedělejte. Vaši snahu by kolegové nedokázali ocenit.

štír

Stacionární Neptun ve vašem sektoru romantiky se projeví! Pokud se zamilujete, velice dobře víte, že je to velký průšvih, ale ovládnout se nedokážete.

Střelec

O člověku, který ve vašem partnerovi budí nadšení, se špatně nevyjadřujte. Máte zkušenosti a víte, že dříve nebo později odhalí svou povahu sám.

Kozoroh

Na sliby, které dnes padnou, moc nedejte. Díky stacionárnímu Neptunu znějí sice naprosto neodolatelně, ale se skutečností moc společného nemají.

Vodnář

Pod vlivem Slunce z Raka změníte svůj postoj k navrhovaným domácím změnám. Přiznáte, že vymalovat se opravdu musí, a taky slíbíte, že se toho ujmete.

Přečíst  Denní horoskop 24.7.2020

Ryby

Stacionární Neptun ve vašem znamení vytváří atmosféru, ve které se nedokážete vyznat, i kdybyste opravdu moc chtěli. Nic nerozhodujte ani nepodepisujte!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..