Denní horoskop 21.3.2020

Napsala | 21.03.2020

Beran

Odpoledne, kdy je Luna v Rybách, si z nikoho nedělejte legraci. Na vaše vtípky by mohli negativně reagovat i lidé, kteří se jim jindy rádi zasmějí.

Býk

Dejte si pozor na to, co si přejete. Může se vám to splnit způsobem, který vám do života vnese starosti, bez nichž byste se klidně dokázali obejít.

Blíženec

To, co se dnes dozvíte, si zatím nechejte pro sebe. Jde o důležitou věc, kterou si musíte nejdříve promyslet a až potom s ní vystoupit na veřejnost.

Rak

Při Luně v Rybách se nudit rozhodně nebudete. Kamarádi, kteří se zastaví, přinesou spoustu novinek, na které musíte rychle a bez rozmýšlení reagovat.

Lev

Je potřeba, abyste vsadili na aktivní odpočinek. Duševní námahy máte za celý týden až nad hlavu, ale té fyzické byste si měli dopřát trochu víc.

Panna

Na to, co se děje, musíte zareagovat ihned. Na úvahy o tom, co jste dělat měli, a o tom, jaké to pro vás bude mít důsledky, bude dost času večer.

Váhy

Když vám partner začne vysvětlovat, že si z vás jen dělá legraci, raději mu moc nevěřte. Ústy se sice může usmívat, ale jeho oči zůstávají vážné.

štír

Když někdo neví, co má dělat, můžete si být jistí, že se přijde poradit s vámi. Musíte si na to udělat čas, protože to bude hodně dlouhý hovor!

Střelec

Večer, kdy je Luna v Rybách, se vyhýbejte alkoholu. Nepříjemnosti, které by z toho byly a které byste ještě dlouho táhli za sebou, si můžete odpustit.

Kozoroh

Do svých koníčků si mluvit nenechejte. Když bude partner něco namítat, vysvětlete mu, že byste mohli mít i daleko horší záliby, než máte teď.

Přečíst  Denní horoskop 17.7.2019

Vodnář

S vaším miláčkem je všechno naprosto jednoduché. Zejména dopoledne se bude chovat tak, že se do něj dokážete zamilovat podruhé a ještě silněji!

Ryby

Je potřeba, abyste se domluvili, kam pojedete na Velikonoce. Vy sice chcete zůstat doma, ale partner má pocit, že byste měli jaro vítat v přírodě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..