Denní horoskop 21.2.2019

Napsala | 21.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Kvůli nabídce, s kterou přijdou vaši rodiče, se nerozčilujte. Když si s nimi promluvíte, sami pochopí, že všechny důsledky svého návrhu nedomysleli.

Býk

Jakmile se někdo ve vašem okolí začne hádat, jděte někam bokem. Když zůstanete, neudržíte se a aktivně se vmísíte do hádky, po které vám nic není.

Blíženec

Všechno, na čem vám opravdu záleží, nechte na večer. Změněné planetární energie se postarají, abyste s minimem námahy dosáhli maximálního zisku.

Rak

Nadřízeného se nebojte. Když mu přímo řeknete, co si myslíte, dokonce to ocení. Ví, že nemluvíte ze zloby, ale že vám na dobrém výsledku práce záleží.

Lev

Nebojte se mluvit ani před hodně vysoce postavenými lidmi. Když se vás nadřízený ptá na názor, opravdu chce vědět, co si o daném problému myslíte.

Panna

Využijte klidného dne a dopřejte si odpočinek. Kdybyste se po návratu z práce věnovali něčemu, na co nemáte jindy čas, bude to zdaleka nejlepší.

Váhy

Objeví se maličkost, kterou jste ztratili a kterou jste postrádali. Je to asi zázrak, protože ji najdete na místě, které jste mnohokrát prohledali.

štír

O své životní zkušenosti se můžete klidně podělit. Nic vám to neudělá. Navíc tím pomůžete někomu, kdo by si bez vás poradit vůbec nedokázal.

Střelec

K tomu, kdo se vás pokusí citově vydírat, se chovejte tak, jak si zaslouží. Není hloupý a velice rychle pochopí, že si vybral taktiku, která nevyjde.

Kozoroh

Vždycky se najde někdo, kdo si s chutí rýpne. Dnes mu ale dokážete odpovědět tak, že svým slov nejenže zalituje, ale ještě se vám za ně i omluví.

Vodnář

Rozhodujte se sami a vlastní hlavou. Když budete poslouchat někoho jiného, zmocní se vás nakonec pocit totální prohry, který byste riskovat neměli.

Přečíst  Denní horoskop 18.7.2018

Ryby

Odpoledne, kdy je Luna ve Vahách, čekejte útok na peněženku. Zároveň si uvědomte, že ani dětem nemusíte plnit každé přání, s nímž se na vás obrátí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..