Denní horoskop 21.11.2019

Napsala | 21.11.2019

Beran

Nehledejte za každou cenu omluvu pro lidi, kteří si to nezaslouží. Když si přiznáte, že jste jim neměli naletět, budete vůči sobě daleko upřímnější.

Býk

Všechno je velice příjemné. Dokonce i pracovní kolega, který vám jindy leze na nervy. Přijde s velice rozumným nápadem. Souhlaste s ním bez váhání!

Blíženec

To, že se rozhodnete, že začnete spolupracovat s nějakou charitativní organizací, je opravdu rozumné. Váš život tím získá dosud postrádaný rozměr.

Rak

Rozhodujte to, co má dlouhodobý dopad a přímý vliv na vaši další budoucnost. Díky Luně v Panně získáte informace, které vám rozhodování značně ulehčí.

Lev

To, že se vám rozhodnutí vašich dospělých dětí nelíbí, si nechte pro sebe. Myslete si, co chcete, ale nahlas je ujistěte, že jim budete držet palce.

Panna

Jsou věci, do nichž byste se neměli plést. Když se dva hádají, zůstaňte v roli tichého pozorovatele. Veškerá aktivita by se obrátila proti vám.

Váhy

Dozvíte se věci, které ani vědět nechcete. Navíc se vám s nimi svěří člověk, u kterého jste podobné problémy nečekali. Je vidět, že zdání klame.

štír

Poslední celý den, kdy je Slunce ve vašem znamení, využijte k dotažení toho, co jste rozpracovali. Pak můžete pyšně přehlédnout to, co jste získali.

Střelec

Na sliby, které dostanete, moc nedejte. To, co vám říkají, se poslouchá sice pěkně, ale stavět se na tom nedá. Spolehněte se jen na své vlastní síly!

Kozoroh

Než se rozhodnete, jak budete svou aktuální situaci řešit, proberte to s partnerem. Jeho nápady jsou na rozdíl od těch vašich daleko přínosnější.

Vodnář

Při Luně v Panně hrají velkou roli zdánlivě nepodstatné detaily. Pokud budete odevzdávat nějakou práci, musíte jim věnovat náležitou pozornost.

Přečíst  Denní horoskop 11.6.2019

Ryby

Partnerovi jasně řekněte, jak si představujete váš další společný život. Bude to pro něj zásadní překvapení. Podobnou rozhodnost od vás neočekával.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..