Denní horoskop 21.10.2021

By | 21.10.2021

Beran

Díky své vůli získáte i to, na co nikdo jiný nedosáhl. Měli byste si však uvědomit, že spolu se ziskem přijde i odpovědnost za to, co jste dostali.

Býk

Důvěra, kterou vám vaši kamarádi projeví, bude skoro až dojemná. Bude vám jasné, že jste pro ně důležití a že si život bez vás představit nedokážou.

Blíženec

Při Luně v Býku bere každý to, co říkáte, až neskutečně vážně. Pokud chcete vtipkovat, měli byste na to své okolí předem hodně důrazně upozornit.

Rak

Luna v Býku vám dovolí, abyste se bez zábran radovali ze života. Zkuste se odpoledne domluvit s kamarády a jděte si na chvíli někam sednout.

Lev

Schůzky, které si na dnešek domluvíte, dopadnou naprosto skvěle. Proběhnou velice rychle a přitom tak efektivně, že s nimi budete velice spokojení.

Panna

Je potřeba, abyste dali najevo svou autoritu. Vaše okolí musí pochopit, že se sice můžete usmívat, ale že to neznamená, že by vás nemělo brát vážně.

Váhy

Dilema, s nímž se potýkáte, za vás nikdo nevyřeší a vy sami odpověď nenajdete. Pak se buď budete trápit dál, nebo se rozhodnete, že si hodíte korunou.

štír

Neharmonická Luna ve vašem partnerském sektoru vás žene do hádek, které byste si klidně mohli odpustit. Kdybyste zkusili méně mluvit, bude to super.

Střelec

Když se dozvíte, že jste pro někoho zajímaví, nepropadejte nadšení. Když budete pátrat dál, zjistíte, že mu jde hlavně o to, abyste pracovali za něj.

Kozoroh

Vaše životní strategie se vám zase jednou vyplatila. Zatímco se všichni ostatní rozčilují, vy sbíráte za své dosavadní výkony úctu a uznání.

Vodnář

Den probíhá pomaleji, než jste čekali. Potíže vám zejména kolem poledne dělají starší lidé, kterým musíte důvody svých rozhodnutí znovu vysvětlovat.

Přečíst  Denní horoskop 28.6.2020

Ryby

Luna je sice ve vašem sektoru komunikace, ale přesto vybízí k opatrnosti. Zejména se starší generací se nehádejte. Nic dobrého by vám to nepřineslo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..