Denní horoskop 20.9.2020

Napsala | 20.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Na žárlivé poznámky svého partnera raději nereagujte. Když se budete tvářit, jako byste jim nerozuměli, dá se čekat, že ho záhy přestanou bavit.

Býk

Na to, že je neděle, je den velice napjatý. Naštěstí si napětí nevnášíte do života vy dva, ale jen reagujete na to, s nímž přijde vaše okolí.

Blíženec

Kdybyste se s dětmi věnovali nějaké tvůrčí činnosti, bude to vynikající. Vytvoříte něco, co ozdobí váš domov a co můžete hrdě dát na sociální sítě.

Rak

Pocit, že se dějí věci, o kterých nevíte, je stále silnější. Snažte se odhalit, co to je. Večer bude potřeba, abyste do nich vnesli náležitý pořádek.

Lev

Při Luně ve Štíru si dejte pozor na žárlivost. Zcela nevinné jednání svého partnera si máte tendenci vykládat jako něco, co váš vztah vážně ohrožuje.

Panna

Člověk, který si na vás otevře pusu, se se zlou potáže. Jindy se nehádáte, protože to považujete za nedůstojné. Dnes mu však vynadáte nahlas a od srdce.

Váhy

Neřešte nic, co se týká peněz a majetku v nejširším slova smyslu. Vy byste se sice mohli snažit, ale stejně by to nakonec dopadlo ve váš neprospěch.

štír

To, co byste chtěli, a to, co vám radí váš zdravý rozum, jsou zcela rozdílné věci. Chtít se vám sice nemusí, ale rozum byste přesto měli poslechnout.

Střelec

Sny, které se vám nad ránem zdají, mohou být pěkně divoké. Vy byste si z nich však neměli nic dělat. Na vás život nemají ani ten nejmenší vliv.

Kozoroh

Neharmonická Luna ze Štíra ohrožuje váš domácí klid. Když zjistíte, že se něco takového chystá, musíte zasáhnout rychle a se vší energií.

Přečíst  Denní horoskop 30.11.2019

Vodnář

Při Luně ve Štíru se s partnerem nehádejte. Nebylo by to k ničemu. Kolem poledne byste se pohádali poprvé a večer by následovalo ještě jedno kolo.

Ryby

Neharmonická Luna ze Štíra ve vás může probudit žárlivost. Jste tím velice překvapení, protože tak intenzivně jste ji už dlouho nepociťovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..