Denní horoskop 20.8.2019

Napsala | 20.08.2019

Beran

Kolem poledne si dávejte pozor za volantem. Při kvadratuře mezi Lunou a Plutem si mají všichni sklon hrát na závodníky a nechápou, že na to nemají.

Býk

Pocit, že by partner mohl být alespoň trochu chápavější, mít sice můžete, ale to je asi tak všechno. Váš miláček jde po své linii a nic jiného nevnímá.

Blíženec

Do sporů, které kolem poledne na pracovišti vypuknou, se raději nepleťte. Museli byste říct, že sice chápete obě strany, ale pravdu nemá ani jedna.

Rak

Odpověď na mnohé palčivé otázky vám poskytnou rodinné historky. Konečně pochopíte, proč se miláček chová tak, aby tím zkomplikoval život sobě i vám.

Lev

Sami sportovat můžete, ale nesnažte se ke stejnému tempu přimět i miláčka a děti. Když říkají, že by to přes veškerou snahu nezvládli, mají pravdu.

Panna

V poledne to kolem vás bude bouchat. Naštěstí se dokážete rychle rozhodnout, zda se zapojíte, nebo zda budete předstírat, že se vás hádka netýká.

Váhy

Kolem poledne mějte nastražené uši! Naprosto náhodou uslyšíte něco, co jste slyšet neměli, a co je pro vás i pro vaši další práci velice důležité.

štír

Když se vám do práce nepodaří dorazit včas, je to nemilé, ale nedá se nic dělat. V žádném případě to není důvod, abyste na silnici zbytečně riskovali.

Střelec

Pocit, že si sednete a v klidu proberete všechno důležité, narazí na realitu. Dnes budete i ty nejdůležitější věci musíte vyřídit skoro v poklusu.

Kozoroh

Pocit, že se vám někdo pořád plete pod nohy, není dojem, ale fakt. Dotyčný se vám bojí dát své city najevo přímo, ale alespoň vám chce být co nejblíže.

Přečíst  Denní horoskop 23.9.2019

Vodnář

Hlídejte si Berany a Kozorohy. Usoudili, že mají právo dirigovat váš život, a nechápou, že vy znáte život natolik, že se dokážete rozhodovat sami.

Ryby

Intuice vás upozorňuje na něco, čemu se rozum zdráhá uvěřit. Bylo by dobré, abyste ji nepotlačovali, ale naopak se řídili tím, k čemu vás vede.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..