Denní horoskop 20.5.2019

Napsala | 20.05.2019

Beran

Pocit, že něco nezvládáte, si nepřipouštějte. Není totiž založený na pravdě. Je jen potřeba, abyste svou nejistotu překonali a sáhli si pro vítězství.

Býk

V práci se mluví o zajímavých školeních. To, že o ně opravdu stojíte, dejte najevo dřív, než vás předběhne někdo, kdo dokáže myslet rychleji než vy.

Blíženec

V každém případě jděte s kolegy na oběd. Dozvíte se tam spoustu zajímavých věcí. Nemusí být sice zcela pravdivé, ale vy se alespoň trochu pobavíte.

Rak

Hlavně si nenechte vzít kontrolu nad průběhem událostí! Když se necháte zahltit nepodstatnými záležitosti, nezbude vám dost času na to podstatné.

Lev

Všechno zvládáte daleko rychleji, než jste si dokázali představit. Práci musíte stihnout tak, abyste si bez výčitek svědomí mohli dopřát krásný večer!

Panna

V práci počítejte s kritikou. Do očí vám sice nikdo nic neřekne, ale lidí, kteří budou mít jedovaté poznámky za vašimi zády, bude víc než dostatek.

Váhy

Než si koupíte nějaký domácí přístroj, přemýšlejte. Jakmile ho koupíte a naučíte se s ním zacházet, budou všichni chtít, abyste to dělali už pořád.

štír

Počítejte s větším utrácením, než jste zvyklí. Obvykle dokážete peníze udržet, ale dnes uvidíte něco, čemu přes veškerou snahu odolat nedokážete.

Střelec

Kolem poledne si dejte pozor na to, co komu říkáte. I lidé, kteří se tváří jako přátelé, mohou to, co jim sdělíte, proti vám efektivně zneužít.

Kozoroh

Ve vašem případě opravdu platí, že konec dobrý, všechno dobré. Dnes dotáhnete do finále důležitou záležitost. Večer pak můžete v klidu oslavovat.

Vodnář

Novinkám, s nimiž přijdou kamarádi, věnujte soustředěnou pozornost. Dejte je do souvislosti s tím, co už víte. Pak zjistíte, jak máte jednat dále.

Přečíst  Denní horoskop 13.12.2019

Ryby

Hlavně kolem poledne si dávejte pozor na peníze ve všech podobách. Bude lepší, když si peněženku necháte v tašce a kartou nebudete platit vůbec.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..