Denní horoskop 20.3.2020

Napsala | 20.03.2020

Beran

Vstup Slunce do vašeho znamení vám poskytuje spoustu energie. Navíc budete přesně vědět, kam ji nasměrovat, abyste z ní měli co nejvíce výhod.

Býk

Konjunkce Marse s Jupiterem vám přináší nejen energii, ale i štěstí. Své síly dokážete nasměrovat tak, abyste z toho získali co nejvíce pozitivního.

Blíženec

Kamarádi volají a chtějí, abyste si naplánovali Velikonoce. Vám se jejích záměry líbí, ale přesto je vám jasné, že to musíte nejdříve probrat doma.

Rak

Všechny nákupy, které uskutečníte, dopadnou neskutečně dobře. Navíc získáte slevu, bonus nebo dárek, který vám nákup ještě dodatečně zpříjemní.

Lev

Slunce, která ráno vstupuje do Berana, vám přináší sebedůvěru. Pochopíte, že jsou věci, které musíte změnit sami, protože to nikdo jiný neudělá.

Panna

Konjunkce Marsem s Jupiterem se vám stará o spoustu velice zásadních příležitostí. Nedbejte na to, že je pátek, ale bez váhání po nich sáhněte!

Váhy

Na party, na kterou vás zvou, byste měli vyrazit. Využijte Slunce ve svém partnerském sektoru a vyrazte hledat nového a lepšího partnera.

štír

Využijte příznivého vlivu konjunkce Marse s Jupiterem! Pokud se rozhodnete, že s jeho pomocí prosadíte jisté pracovní představy, určitě se to podaří.

Střelec

V poledne, kdy vrcholí konjunkce Marse s Jupiterem, se rychle rozhodnete pro větší investici. Jde o rozhodnutí, které je spontánní, ale které vyjde.

Kozoroh

Do řešení dlouhodobých problémů se raději nepouštějte. Hrozí, že něco uděláte jen proto, abyste měli rozhodnutí z krku. Když počkáte, bude to lepší.

Vodnář

Dojde vám spousta věcí. Mimo jiné pochopíte, proč se partner rozčiluje kvůli něčemu, za co opravdu nemůžete. Dokonce vám ho bude i trochu líto…

Ryby

Konjunkce Marse s Jupiterem se vám postará o odvahu. Zatímco jindy se necháte okolnostmi skoro až vláčet, dnes okolnosti ovlivňujete aktivně sami!

Přečíst  Denní horoskop 19.8.2018
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..