Denní horoskop 20.11.2019

Napsala | 20.11.2019

Beran

Překvapujete sami sebe. Bez výčitek svědomí si koupíte něco kvalitního a dost drahého. Zajímavé to bude i doma. Partner vám nevynadá, ale bude nadšený!

Býk

Partnera poslouchejte pozorně a na jeho nápady reagujte vstřícně. Neriskujte, situaci, kdy se ho ujme někdo jiný a přesvědčí ho, že se k němu hodí líp.

Blíženec

Do rozpaků vás přivedou dárky, které obdržíte. Ani trochu se vám nelíbí. Z ohledu na dárce to však nesmíte ani říct, ani jiným způsobem naznačit.

Rak

Stacionární Merkur se vám stará o skvělé nápady. Konečně pochopíte, co dělat, abyste získali to, co chcete, ale přitom se nemuseli zbytečně namáhat.

Lev

Hlídejte si lidi, kteří hrají na vaši velkorysost. Neustále vám vysvětlují, proč máte ustoupit, a ani je nenapadne, že by ustoupit mohli i oni…

Panna

S pomocí stacionárního Merkura najdete společnou řeč s každým, koho potřebujete. Navíc se můžete těšit nejen na sliby, ale i na velice účinnou pomoc.

Váhy

Na energii stacionárního Merkura můžete jen získat. O vaše názory se zajímá i šéf, který je jinak nepřístupný a protivnost má v popisu práce.

štír

Choďte po úřadech! Pokud vás čeká soudní nebo nějaké náročnější úřední jednání, není se čeho bát. Díky stacionárnímu Merkuru získáte všechno, co se dá.

Střelec

Všechno, co se týká dokumentů a písemných materiálů, se zadrhne. Když se po tom, co mělo přijít, začnete shánět, dozvíte se, že je to někde na cestě.

Kozoroh

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, dobře si to rozmyslete. Hrozí, že to přeženete. Pak se budete sice snažit situaci napravit, ale už to nepůjde.

Vodnář

Jedovaté poznámky, které na vaši adresu padnou, neřešte. Když počkáte do večera, dostanete šanci, abyste na ně odpověděli komentářem ještě jedovatějším.

Přečíst  Denní horoskop 23.4.2019

Ryby

Díky stacionárnímu Merkuru se vyjadřujete jasně. Na to, abyste si hráli se slovy, nemáte čas. Přednesete své požadavky a čekáte, že budou splněny.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..