Denní horoskop 20.10.2019

Napsala | 20.10.2019

Beran

Dojmy, které si dnes odnesete z kontaktů s příbuznými, si raději nechte pro sebe. Vaši blízcí je sice sdílí, ale nahlas o nich mluvit nedokážou.

Býk

Na poslední dny musíte měnit plány, které máte na prodloužený víkend. Naštěstí budou ty nové ještě podstatně lákavější než ty, které jste zamýšleli.

Blíženec

Nezdá se vám, že i vy byste si zasloužili skutečnou odpočinkovou neděli? Pokud usoudíte, že ano, oznamte rodině hned ráno, že se vámi počítat nemá!

Rak

Dopoledne řešte praktické životní záležitosti, odpoledne city. Večer budete sice velice unavení, ale taky si můžete být jistí, že jste všechno zvládli.

Lev

I když se vám nechce, měli byste se v první řadě věnovat rodině. Budete se s ní skvěle bavit. Navíc se vyhnete jedovatým poznámkám ze strany tchyně!

Panna

Daří se vám jak v soukromých, tak v pracovních záležitostech. Je sice neděle, ale vy přesto posouváte své pracovní záležitosti energicky kupředu.

Váhy

Všechno, co se kolem vás děje, slouží ke stabilizaci vašeho vztahu. Vám se takový způsob sice moc nezamlouvá, ale o jeho účinnosti nezapochybujete.

štír

Všechno, do čeho se pustíte, vám přinese úspěch a potěšení. Navíc se dočkáte chvíle, kdy můžete říct, že se vaše sny z mládí začaly konečně plnit.

Střelec

Miláček trvá na tom, že si promluvíte o společné budoucnosti. Vy proti této představě sice nic nemáte, ale do vážného hovoru se vám nějak nechce.

Kozoroh

Všechno, co se děje, vás nutí k úvahám o vašem dalším životě. Přiznáte si, že máte samoty až nad hlavu, a zatoužíte po láskyplném a klidném vztahu.

Vodnář

Do ničeho z toho, co se kolem vás děje a co se vás netýká, se pro jistotu nepleťte. Když se spokojíte s rolí nestranného pozorovatele, bude to lepší.

Přečíst  Denní horoskop 27.2.2020

Ryby

Konečně máte šanci poznat lásku, po které jste vždycky toužili. Začátek nebude sice nijak ohromující, ale konec vám všechno mnohokrát vynahradí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..