Denní horoskop 2.7.2019

Napsala | 02.07.2019

Beran

Nabídku na dovolenou s kamarádem opačného pohlaví zvažte. Je jasné, že doufá, že tam odjedete jako kamarádi, a vrátíte se jako nový spokojený pár.

Býk

Mars vstupuje do Lva a vy si musíte dávat pozor na své reakce. Když se naštvete, prozradíte na sebe i to, co vaši pověst v očích okolí moc nevylepší.

Blíženec

Vstup Marse do vašeho komunikačního sektoru z vás dělá obávaného diskutéra. Když se vám něco nezdá, ozvete se velice důrazně a hlavně nahlas.

Rak

Zatmění, které probíhá ve vašem znamení, vás nutí k opatrnému jednání. Pokud to jen trochu jde,buď se nehádejte, nebo partnerovi v hádkách ustupte.

Lev

Vstup Marse do vašeho znamení vás zbavuje opatrnosti. I když máte pocit, že můžete klidně riskovat, všechno si ještě jednou důkladně promyslete.

Panna

Do života svých kamarádů se míchat nechcete, ale musíte. Je vám jasné, že když vy rázně nezasáhnete, vletí rovnýma nohama do zbytečných problémů.

Váhy

Bez problémů se domluvíte i s protivným nadřízeným. Když si uvědomíte, jak je vstřícný, neváháte a požádáte ho i o to, co jste původně v plánu neměli.

štír

Vstup Marse do Lva vás nutí bojovat i tam, kde by to ostatní považovali za předem ztracené. Vy to však nejen zvládnete, ale nakonec i vyhrajete.

Střelec

Když zjistíte, kolik partner zaplatil za lístky na letní kulturu, budete na omdlení. Pak pochopíte, že je kupoval hlavně pro vás a začnete ho chválit.

Kozoroh

Zatmění ve vašem partnerském sektoru varuje. Hlavně nahlas neuvažujte, že byste se bez svého miláčka dokázali obejít. Vydýchával by to obtížně.

Vodnář

Vstup Marse do vašeho partnerského sektoru přidá vašemu miláčkovi na energii. Konečně přijdou dny, kdy za něj nemusíte ani myslet, ani jednat!

Přečíst  Denní horoskop 3.1.2020

Ryby

Nad tím, co provádějí ratolesti, nepřimhuřujte oči. Čím dříve pochopíte, že vaše děti nejsou zdaleka tak nevinné, jak si myslíte, tím to bude lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..