Denní horoskop 2.3.2019

Napsala | 01.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Je potřeba, abyste dodržovali veškeré předpisy včetně těch, které vám připadají nesmyslné. Z hádek s městskou policií by vám nic dobrého nevzešlo.

Býk

Čekejte zajímavý večer. Zatímco obvykle je váš životní druh nejspokojenější u televize, dnes usoudí, že nastal čas, kdy musíte vyrazit mezi lidi.

Blíženec

O tom, že máte doma spoustu věcí, které nepotřebujete, víte už dávno své. Dnes však nastal čas, kdy je musíte vzít a vyházet do tříděného odpadu.

Rak

Konejšíte se něčím, co je spíše vaše přání, než realita. Nebylo by lepší, kdybyste se překonali a konečně se podívali pravdě přímo do očí?

Lev

Zatímco den bude tak trochu nanicovatý, večer bude daleko krásnější. Vyrazte si s miláčkem někam, kde se můžete jeden druhému dlouze dívat do očí.

Panna

Kdybyste se rozhodli, že večer budete sedět doma, bude to skoro hřích. Je potřeba, abyste šli mezi lidi. Navážete tam nové a velice užitečné kontakty.

Váhy

Na večerní akci se vám ani trochu nechce. Nejraději byste zůstali doma. Když se však nakonec přemluvíte a půjdete, budete se bavit víc než dobře.

štír

Překonejte se a rozdávejte jen vyžádané rady. Zejména děti by vaše poznámky mohly brát jako nevychované zasahování do oblasti, po níž vám nic není.

Střelec

Všechno, co budete platit a kupovat, bude stát o dost víc, než jste čekali. Váš to ani moc nepřekvapí, ale vašeho miláčka to kompletně vyvede z míry.

Kozoroh

Pokud vám někdo začne vyčítat něco, co děláte, zeptejte se, co konkrétně mu to vadí. Bude tak překvapený, že se na rozumnou odpověď už nezmůže.

Vodnář

Ze zkoušení nových receptů, do kterého se pustíte, se vyklube skvělá zábava pro celou rodinu. Konečně zažijete chvíli, kdy vám bude ráda pomáhat.

Přečíst  Denní horoskop 16.8.2020

Ryby

I když je Luna až do večera v pracovitém Kozorohu, vy byste měli myslet především na své zdraví a na svou pohodu. Práce není zajíc a opravdu neuteče!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..