Denní horoskop 2.12.2019

Napsala | 17.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

S tím, co musíte vyřídit, ani na minutu neotálejte. Využijte posledních hodin, kdy vám jde Jupiter na ruku a kdy se vám daří víc, než si zasloužíte.

Býk

Jupiter, který se večer dostává do Kozoroha, vám vyloženě vylepší náladu. Konečně přichází šance, kdy můžete kupředu posunout to, co dosud stagnovalo.

Blíženec

Na neohlášené návštěvy nemáte náladu. Zákon schválnosti však funguje a postará se, aby se jich dnes u vás doma sešlo ještě víc, než obvykle.

Rak

Miláček na vás nemá čas. Jupiter mu nabídl spoustu zajímavých šancí a on si z nich vybírá tu nejlepší. To, že se vám to nelíbí, ho ani nenapadne.

Lev

Vánoční dárky vybírejte tak, abyste se zbytečně finančně nezruinovali. Při vaší povaze je to sice obtížné, ale jinak to letos nepůjde.

Panna

Večerní vstup Jupitera do Kozoroha vás naplní optimismem. Konečně stojíte na prahu roku, který vám má přinést štěstí v lásce i v rodinném životě.

Váhy

Večerní vstup Jupitera do vašeho sektoru rodiny zafunguje okamžitě. Na pracovní záležitosti zapomenete a začnete se plně věnovat tomu, co chce rodina.

štír

Na to, že jste zapomněli něco zaplatit, si vzpomenete právě včas. Na poslední chvíli to stihnete. Pak ale budete potřebovat něco na uklidnění!

Střelec

Všechno se vám daří způsobem, který vás vyloženě vyvádí z míry. Je vidět, že se Jupiter, který pobývá poslední hodiny ve vašem znamení, opravdu snaží!

Kozoroh

Když chcete, aby se o něčem nemluvilo, nesmíte to říct ani svému partnerovi. Kdyby se dozvěděl, co se děje, za jeho mlčenlivost byste ručit nemohli.

Vodnář

Mezilidské vztahy vám dají pořádně zabrat. Než si uvědomíte, kdo s kým se dal v poslední době dohromady a kdo se naopak rozešel, bude skoro večer.

Přečíst  Denní horoskop 17.7.2019

Ryby

Večerní vstup Jupitera do Kozoroha vám udělá moc dobře. Konečně přestanete plnit přání ostatních lidí a začnete sesoustředit na to, co chcete vy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..