Denní horoskop 2.10.2019

Napsala | 02.10.2019

Beran

Na ironické poznámky, které ráno padnou na vaši hlavu, nereagujte. Když vydržíte do časného odpoledne, přijde příležitost, kdy je můžete vrátit.

Býk

Večer přemýšlejte o dalším profesním růstu. Hlava vám jede naplno, takže je škoda, abyste žili z podstaty a nesháněli nové znalosti a vědomosti.

Blíženec

Než pošlete faktury nebo jiné důležité dokumenty, důkladně si je prohlédněte. Je možné, že je v nich malá chyba, která by měla značné důsledky.

Rak

Dopoledne, kdy je Luna ve Štíru, si shánějte spojence pro realizaci svých dalších plánů. Ti, které dnes získáte, vás nezklamou nikdy a v ničem.

Lev

Dojem, který budete dělat na nově poznané lidi, je velice důležitý. Naštěstí se dokážete chovat tak, abyste je nejdříve zaujali a pak nadchli.

Panna

Večer, kdy je Luna ve Střelci, se ke všemu vyjadřujte opatrně. Je docela možné, že nevíte zdaleka všechno, co je pro posouzení dané situace potřeba.

Váhy

Než vyrazíte na úřady, ještě jednou si zkontrolujte, zda s sebou máte všechno, co potřebujete. Pak máte velkou šanci, že dnes vyřídíte všechno!

štír

Kolega, který se kolem vás motá, nemá rozhodně jen nevinné úmysly. Zatím se sice chová korektně, ale záhy pochopíte, co má vlastně za lubem.

Střelec

Odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, si užívejte. Domluvte si party s kamarády, bowling s kolegy, nebo vzrušující procházku s vlastním partnerem!

Kozoroh

Dopoledne, kdy je Luna ve Štíru, se klidně hádejte. Argumentům, které použijete, podlehne i člověk, který si zprvu myslel, že vás celkem lehce zvládne.

Vodnář

Na poslední chvíli se vám podaří zabránit něčemu, co by mohlo mít následky vpravdě fatální. Přesto bude lepší, když to nahlas mluvit nebudete.

Přečíst  Denní horoskop 9.6.2019

Ryby

Když mají děti ve škole problém, nic nedělejte. Bude lepší, když si nejdříve soustředěně vyslechnete obě strany, a až pak začnete pátrat po pravdě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..