Denní horoskop 19.9.2019

By | 14.11.2020

Beran

Při Luně v Býku se o tom, za co utrácíte, doma raději nebavte. Partnerovi po tom sice nic není, ale přesto by měl spoustu zbytečných poznámek.

Býk

Trigon mezi Marsem a Plutem vás nutí, abyste se pletli i do toho, co čem vám vlastně nic není. Nemusíte to dělat, ale svědomí vám pasivitu nedovolí.

Blíženec

Se změnami nepočítejte, protože se jich nedočkáte. Zejména v práci se bude o zásadních posunech k lepšímu sice hodně mluvit, ale tím to taky skončí.

Rak

Jsou myšlenky, na které sice nejste moc pyšní, ale které se vám v hlavě přesto líhnou. Smiřte se s tím, že to tak bývá, a zbytečně je nerozebírejte.

Lev

Zajímavé věci se začnou dít až hodně pozdě večer. Hodinu před půlnocí vám zavolají kamarádi a sdělí vám něco, co do rána počkat opravdu nemůže.

Panna

To, že jste někoho už hodně dlouho neviděli, roli nehraje. Když ho dnes potkáte, budete se cítit, jako byste se naposled viděli sotva předevčírem.

Váhy

Požadavky vašeho nadřízeného přesahují veškerou míru. Dosud jste se s ním sice nehádali, ale teď si říkáte, že by to bylo vlastně docela na místě.

štír

Trigon Marse s Plutem vám pomůže zklidnit vaše kamarády. Dovedete je srovnat tak, aby se kvůli dobré věci nehádali, ale naopak v ní spolupracovali.

Střelec

Kolem se sice děje spousta zajímavých věcí, ale to pro vás nic neznamená. Kdybyste se dokázali ovládnout a zbytečně je nekomentovali, bude to lepší.

Kozoroh

Do učení nových věcí se vám chtít nemusí, ale pustit se do nich musíte. Je jasné, že s vědomostmi, které jste dosud nasbírali, už dlouho nevystačíte.

Vodnář

Když miláček přijde s nějakým podle vás riskantním nápadem, hrajte na čas. Čím déle o něm bude přemýšlet, tím větší je šance, že ho nakonec vzdá.

Přečíst  Denní horoskop 3.10.2020

Ryby

Trigon mezi Marsem a Plutem vylepší váš partnerský vztah. S miláčkem se domluvíte na spolupráci v záležitosti, kterou byste samostatně nezvládli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..