Denní horoskop 19.8.2019

Napsala | 19.08.2019

Beran

Na nového kolegu si velice rychle zvyknete. Vy mu dáte najevo, že si k vám opravdu nemůže dovolit cokoli a on usoudí, že to musí vzít na vědomí.

Býk

Den budete hodnotit podle toho, jak jste dokázali odolat. Jakmile na vás někdo začne tlačit, zapřete se a sdělte mu, že s vámi tak nic nepořídí.

Blíženec

Den proběhne sice svižně, ale v klidu. Ruch přijde až těsně před půlnocí. Zavolají kamarádi a zasypou vás novinkami, které podle nich musíte vědět.

Rak

Luna v Beranu vám život nijak nekomplikuje. Maximálně vás poučí, že se za své zájmy musíte bít sami, protože to za vás nikdo jiný neudělá.

Lev

Zejména na dovolené hrozí, že uděláte chyby. Když budete své plány prosazovat příliš tvrdě, rodina se vám vzbouří. Jemnější přístup bude lepší!

Panna

Návrat do práce proběhne kupodivu daleko klidněji, než jste čekali. Práce je sice dost, ale nic nového a překvapivého se v ní naštěstí neskrývá.

Váhy

Na miláčka se nerozčilujte. To, co vám večer řekne, není sice příjemné, ale taky to není důvod, abyste se urazili. Opravdu to nijak zle nemyslel.

štír

Luna v Beranu se vám postará o práci. Na jedné straně jste rádi, že je práce a tedy i peníze. Na druhé si však říkáte, že by jí mohlo být trochu méně.

Střelec

Čas vás tak svírá, že je potřeba, abyste jedno životní rozhodnutí udělali bez partnera. Naštěstí se na něj umíte naladit tak, abyste se rozhodli dobře.

Kozoroh

Naštěstí nepatříte k lidem, kteří moc pospíchají. Nic nelámete přes koleno. Vyhnete se tak stavu, kdy byste zítra litovali toho, co jste dnes udělali.

Přečíst  Denní horoskop 12.1.2020

Vodnář

Hrozí, že si až večer vzpomenete na maličkost, kterou jste měli udělat už během dne. Naštěstí je to záležitost na pár minut, které se dá zvládnout.

Ryby

Hned ráno si sepište všechno, co musíte udělat. Může se vám sice zdát, že to snadno udržíte v hlavě, ale bylo by to klasické zdání, které klame.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..