Denní horoskop 19.7.2019

Napsala | 19.07.2019

Beran

Na zdvořile vyjádřené požadavky svého okolí reagujte vstřícně. Jindy byste se nechali dlouho přemlouvat, ale teď je v nejistotě držet nedokážete.

Býk

Merkur se vrací do Raka a vám je vyloženě dobře. Konečně se vám vrátí dar řeči tak, abyste se nebáli a prosadili všechno, co považujete za nutné.

Blíženec

Merkur, který se vrací do Raka, vás dostane do hodně obtížné situace. Příbuzní vás žádají o půjčku. Vy nevíte, zda jim máte vyhovět, nebo odmítnout.

Rak

Merkur se vrací do vašeho znamení a vám se uleví. Konečně se na přetřes dostanou záležitosti, které zatím ležely na úřadech, a nikdo si jich nevšímal.

Lev

Když se partner rozhodne, že něco udělá, berte to jako fakt, s nímž nepohnete. Můžete mu však říct, že mu držíte palce a slíbit všestrannou podporu.

Panna

Merkur se vrací do Raka a vám se vyloženě uleví. Konečně se můžete těšit na dny, kdy se ve společnosti bude mluvit i o jiných věcech, než jsou peníze.

Váhy

Zejména v práci je potřeba, abyste se vůči kolegům dost ostře vyprofilovali. Je prostě potřeba, aby věděli, že s vaší změnou názorů počítat nemohou.

štír

Merkur, který se vrací do Raka, vám usnadní život. I s hodně problematickými lidmi se domluvíte tak rychle a efektivně, že se všichni budou jen divit.

Střelec

Merkur, který se vrací do Raka, je vám velice příznivý. Konečně začnete nejdříve přemýšlet a až potom chrlit komentáře ke všemu, co se kolem vás děje.

Kozoroh

Merkur, který se vrací do vašeho partnerského sektoru, vašeho miláčka neskutečně rozpovídá. Konečně zjistíte, co se mu na vás nelíbí a co musíte změnit!

Vodnář

Na dovolené si vyrazte někam, kam se opravdu chcete podívat. Je docela možné, že narazíte na možnost slevy, takže vstupné pořídíte za poloviční cenu.

Přečíst  Denní horoskop 18.9.2018

Ryby

Merkur, který se vrací do Raka, vám vrátí výmluvnost, pozitivní přístup k životu a dokonce i smysl pro humor. Konečně víte, že nepřežíváte, ale žijete!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..