Denní horoskop 19.7.2018

Napsala | 19.07.2018

Beran

Čím méně ode dne čekáte, tím lepší nakonec bude. Odpoledne budete v tak skvělé náladě, že o tom, že svět je v podstatě krásný, přesvědčíte i miláčka.

Býk

Není čas, abyste trochu utráceli i sami za sebe? Nejde o to, abyste si kupovali to, co nepotřebujete, ale o to, abyste do sebe neváhali investovat.

Blíženec

Luna ze Štíra se postará, abyste měli práce až nad hlavu. Navíc ji musíte skončit do zítřka tak, aby kolega mohl v pondělí nastoupit na dovolenou.

Rak

Nadšení, které jste pocítili pro svého nového ctitele, prudce opadá. Najednou chápete, že by vám do života nevnesl klid, ale ještě větší zmatky.

Lev

Na člověka, který si na vás otevře pusu, se jen široce usmívejte. Vyvedete ho tím z míry tak, že se nejdříve zarazí a pak začne normálně komunikovat.

Panna

Než se rozhodnete, že vyzkoušíte nový recept, chtějte vědět, jak má chutnat. Když zjistíte, že obsahuje koření, které rodina nesnáší, zařaďte zpátečku.

Váhy

S člověkem, který vám vyčítá, že ho nechápete a že mu nerozumíte, bude komunikace opravdu těžká. Dosud mu nedošlo, že pochopení se vynutit nedá.

štír

O svého partnera se nebojte. I v situaci, kdy by se každý jiný vzdal, si umí říct o to, co má nárok, tak, že mu nakonec všichni raději vyhoví.

Střelec

Když si něčím nejste jistí, raději neriskujte. Zejména ranní rizika by se mohla negativně odrazit nejen na vaší náladě, ale i na stavu vašeho účtu.

Kozoroh

Když začne babička mluvit o tom, co vám chce odkázat, nepřerušujte ji. Vy máte možná pocit, že je to předčasné, ale ona to s vámi chce probrat.

Vodnář

Schůzky s bývalou láskou jsou riskantní. Je vám jasné, že se vůbec nezměnila. Přesto by stačil jen jeden pohled a vy byste v tom lítali znovu.

Přečíst  Denní horoskop 28.7.2018

Ryby

Seznamujete se rádi, s chutí a hlavně rychle. Člověk, kterého odpoledne vidíte poprvé, naléhá tak, až s ním večer vyrazíte na večeři a třeba i na tanec!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..