Denní horoskop 19.6.2019

Napsala | 19.06.2019

Beran

Při opozici mezi Merkurem a Plutem hrozí, že hádky budou pokračovat v dalším kole. Tentokrát se však chováte rozumně, takže k domluvě nakonec dojde.

Býk

V poledne je třeba, abyste stáli na svém i v momentě, kdy vám všichni vysvětlují, že to dělat nemáte. Trvejte na svém. Tím, že ustoupíte, nic nezískáte.

Blíženec

Musíte posílit svůj smysl pro povinnost. Můžete mít sice pocit, že by bylo nejlepší, kdybyste se na všechno vykašlali – ale právě to udělat nesmíte.

Rak

S partnerem vycházíte skvěle, ale o jeho rodině se to říct nedá. Neustále vám chtějí radit a nechápou, že vy o to ani nestojíte, ani to nepotřebujete.

Lev

Den je příznivý pro neoficiální obchody všeho druhu. Vy dáte kamarádům to, čím přetéká vaše zahrada, a na revanš dostanete to, co mají doma oni.

Panna

Kamarádi se hádají a vy je smiřujete. Večer jste z toho však tak unavení, že necháte veškerou práci na zítřek a půjdete si co nejrychleji lehnout.

Váhy

V poledne pozor! Při opozici mezi Merkurem a Plutem se máte sklon pohádat kvůli něčemu, co sice vypadá velice zásadně, ale zásadní to vůbec není.

štír

Energii Luny v Kozorohu využijte k prosazování svých nápadů. Když budete stále dokola opakovat, co si přejete, nakonec se vaše přání splní.

Střelec

V práci vás opět připraví o peníze. Vybírá se na narozeniny, na svatební dar nebo na něco podobného. Moc se vám to sice nelíbí, ale pár korun dáte.

Kozoroh

Při opozici mezi Merkurem a Plutem hrozí, že se pohádáte kvůli něčemu, co za to vůbec nestojí. Kdybyste se slovy zacházeli opatrněji, bude to lepší.

Vodnář

Spoustu věcí vyřešíte na poslední chvíli. Jsou to sice nervy, ale vám to nevadí. Berete to jako příjemné zpestření jinak naprosto normálního dne.

Přečíst  Denní horoskop 3.5.2019

Ryby

Svého miláčka musíte brzdit! Nápady, s nimiž přijde, jsou sice zajímavé, ale aktuálně na jejich realizaci nemáte ani dostatečné peníze, ani čas.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..