Denní horoskop 19.5.2020

Napsala | 23.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že se v práci naštvete, ještě neznamená, že to si své frustrace máte vybíjet doma. V takovém případě bude lepší, když energii dáte do sportu!

Býk

Při Luně v Beranu si hlídejte nejen to, co nahlas říkáte, ale hlavně to, co si myslíte. Ve vašem obličeji se dnes dá číst jako v otevřené knize…

Blíženec

Hádky, které visí ve vzduchu, nepodporujte. Kdybyste se dokázali domluvit, že projednávání prozatím odložíte, bude to to nejlepší, co se dá udělat.

Rak

Všechno, co je důležité a potřebné, musíte zvládnout během dopoledne. Odpoledne začne situace houstnout a večer si musíte hlídat každičké své slovo.

Lev

Za to, co se stalo v práci, opravdu nemůžete. Najde se sice pár lidí, kteří se vám to budou snažit přišít, ale těm musíte tvrdě a důsledně oponovat!

Panna

Vyhýbejte se naštvaným kolegům! Dokážou situaci obrátit tak, aby to vypadalo, že můžete naprosto za všechno to zlé, co se jim v poslední době stalo.

Váhy

Zatímco ráno proběhne v klidu, bude odpoledne opravdu náročné. Čekejte problémy tam, kde nikdy nebyly a kde na ně nejste ani v nejmenším připravení.

štír

Tvrdohlaví lidé vás z míry nevyvedou. Čím víc na vás tlačí, tím intenzivněji jim odoláváte. Nerozčilujete se, ale dáváte najevo, že ustoupit nehodláte.

Střelec

Počítejte s tím, že děti budou mít své názory a budou na nich trvat. Nehádejte se s nimi. Kdybyste našli nějaký přijatelný kompromis, bude to lepší.

Kozoroh

Než se s partnerem shodnete na tom, co je potřeba udělat, zabere to spoustu času. Nebylo by lepší, kdybyste nemluvili, ale rovnu začali jednat?

Vodnář

Moc dobře vám udělá tělesný pohyb. Optimální by byla jízda na kole, ale ani ostřejší pochod s hůlkami špatný nebude. Vytáhněte s sebou i partnera!

Přečíst  Denní horoskop 26.9.2019

Ryby

Zatímco dopoledne je všechno v pořádku, odpoledne a večer hrozí krize. Je nebezpečí, že nejdříve něco rozbijete a potom si to začnete vyčítat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..