Denní horoskop 19.5.2019

By | 30.07.2020

Beran

Při Luně ve Střelci doma neseďte. Energie máte spoustu a musíte pro ni najít vhodný ventil. Co kdybyste si tak vyrazili na náročnější výlet na kole?

Býk

Vyhýbejte se lidem, kteří si od vás při každé příležitosti půjčují peníze. V krajním případě si začněte na nouzi stěžovat dřív, než vůbec otevřou pusu.

Blíženec

Oblečte se tak, aby vám to opravdu slušelo. Outfit vám dodá sebevědomí, bez kterého se neobejdete. Při seznamování s novými lidmi ho budete potřebovat.

Rak

Neztrácejte čas úvahami o tom, co se stejně změnit nedá. Na každého, kdo se na to pokusí přivést řeč, se podívejte tak, aby pochopil, že má mlčet.

Lev

Luna ve Střelci vám dodá odvahu. Pochopíte, že jsou věci, které se vám řešit ani trochu nechce, ale bez jejichž vyřešení se nepohnete z místa.

Panna

Při Luně ve Střelci jste vyloženě nesoustředění. Dejte si pozor, abyste si na pumpě nenechali kabelku nebo tašku s penězi a všemi doklady.

Váhy

Luna ve Střelci vás rozpovídá. Pokud se dostanete mezi lidi, stanete se okamžitě duší každé společnosti. Budete bavit sebe i všechny ostatní.

štír

Pro jistotu si vsaďte na dnešní večerní tah. Luna prochází vaším sektorem financí a stará se, abyste s výsledkem dnešního tahu byli opravdu spokojení.

Střelec

Luna ve vašem znamení vám poskytne spoustu zajímavých podnětů. Nápady, které dnes budete mít, byste si měli poznamenat. Jsou opravdu kvalitní.

Kozoroh

Hlavně zbytečně neriskujte! Luna ve Střelci vám sice vysvětluje, že se vám to určitě podaří, ale skutečnost by mohla být podstatně méně příjemná.

Vodnář

S kamarády to snadné nemáte. Přijdou vás pozvat na mejdan a vůbec nechápou, že máte svůj program. Musíte je odmítnout tak, aby se nemohli urazit.

Přečíst  Denní horoskop 14.7.2019

Ryby

Neustále musíte hlídat malé děti a domácí zvířata. Pokud si nedáte pozor, zmizí a vy je budete hledat. Nakonec je najdete, ale nervy budete mít nadranc.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..