Denní horoskop 19.2.2020

Napsala | 19.02.2020

Beran

Veškerá pracovní jednání dopadnou naprosto skvěle. Konečně si vychutnáte chvíli, kdy vaši práci pozitivně zhodnotí člověk, jehož uznáváte jako autoritu.

Býk

Vstup Slunce do Ryb vnímáte vyloženě pozitivně. Konečně můžete s lidmi kolem sebe mluvit normálně a nepřemýšlet, jak si máte jejich slova vyložit.

Blíženec

Na to, co máte dnes zvládnout, potřebujete enormní množství energie. Právě proto byste měli mít při ruce sušené ovoce, kterým si ji můžete dodávat.

Rak

Ranní vstup Slunce do Ryb uvítáte s nadšením. Navíc už během dopoledne zjistíte, že se vaše finanční záležitosti hnuly z místa a jsou na dobré cestě.

Lev

Luna v Kozorohu vám zajistí práci navíc. Naštěstí jde o něco, co sice není dvakrát příjemné, ale co při troše soustředěnosti dokážete dobře zvládnout.

Panna

Vstup Slunce do vašeho partnerského sektoru vám přinese samé pozitivní změny. Pochopíte, že s partnerem nejste ty a já, ale že jste vytvořili my.

Váhy

Když se s někým nedokážete za žádnou cenu domluvit, pozvěte ho na kávu. Opět se potvrdí, že v klidu a u něčeho sladkého se lidé domluví daleko lépe.

štír

Vstup Slunce do Ryb na vás působí neskutečně pozitivně. Denní záležitosti se vyřeší a vy se konečně můžete začít věnovat tomu, co vám dělá radost.

Střelec

Vstup Slunce do Ryb trochu zkomplikuje vaše rodinné vztahy. Vy se sice hádat nechcete, ale vždycky se najde někdo, kdo vás k tomu nakonec přiměje.

Kozoroh

Pocit, že se vám život tak trochu vymknul z rukou, je velice intenzivní. Zejména děti si dělají, co chtějí, a na nic se vás zbytečně nevyptávají.

Vodnář

Úvahy o tom, zda si máte nebo nemáte něco koupit, vás jen zdržují. Dobře víte, že dnes ještě váháte, ale už zítra do toho půjdete s plným nasazením!

Přečíst  Denní horoskop 24.11.2019

Ryby

Vstup Slunce do vašeho znamení vybízí k životnímu restartu. Bez zbytečných slz se rozlučte s tím, co bylo, a soustřeďte se na to, co přinese budoucnost.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..